szukalem w archiwum, ale nie znalazlem konkretow na swoj temat.
instruktor na silce zalecil mi kreatyne + bialko + diete wysokobialkowa, do tego odpalam z treningiem hst, obawiam sie takiej suplemenmtacji przy sporej oponie, a chce skorzystac z zimy i poczekac z treningiem aerobowym do wiosny, trening mam ulozony, trzymam sie diety.
1. czy od takich supli nie przytyje za bardzo?
2. jezeli zaczac kreatyne to co dorzucic do tego zestawu, zeby nabrac masy bez tluszczu?
z gory dzieki i z gory sory jak jest juz gdzies taki post, a nie znalazlem.
instruktor na silce zalecil mi kreatyne + bialko + diete wysokobialkowa, do tego odpalam z treningiem hst, obawiam sie takiej suplemenmtacji przy sporej oponie, a chce skorzystac z zimy i poczekac z treningiem aerobowym do wiosny, trening mam ulozony, trzymam sie diety.
1. czy od takich supli nie przytyje za bardzo?
2. jezeli zaczac kreatyne to co dorzucic do tego zestawu, zeby nabrac masy bez tluszczu?
z gory dzieki i z gory sory jak jest juz gdzies taki post, a nie znalazlem.
Krzysztof Piekarz
