SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Kreatyna dla grubasa

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2189

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 183
szukalem w archiwum, ale nie znalazlem konkretow na swoj temat.
instruktor na silce zalecil mi kreatyne + bialko + diete wysokobialkowa, do tego odpalam z treningiem hst, obawiam sie takiej suplemenmtacji przy sporej oponie, a chce skorzystac z zimy i poczekac z treningiem aerobowym do wiosny, trening mam ulozony, trzymam sie diety.
1. czy od takich supli nie przytyje za bardzo?
2. jezeli zaczac kreatyne to co dorzucic do tego zestawu, zeby nabrac masy bez tluszczu?
z gory dzieki i z gory sory jak jest juz gdzies taki post, a nie znalazlem.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
ellis ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 126 Napisanych postów 4616 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 53303
Jesz więcej kalorii niż spalasz tyjesz. Jesz znacznie więcej kalorii niż spalasz tyjesz bardzej. Jesz niewiele więcej kalorii niż spalasz tyjesz mniej. To jest najważniejsza uwaga
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
kreatyna nie wpłynie dodatnio na poziom tkanki tł
czasem moze powstac takie wrazenie z racji zgromadzenia wody pod skorą

kreatyna jest dobrym suplementem i dla "grubasa"
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 8489 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 129311
1. Nie. Wszystko zalezy od diety
2. Mozesz dorzucic aeroby po treningu.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
hmm...
po treningu?
Ja bym zarzucił aeroby w dni nietreningowe.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 8489 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 129311
No wlasnie po treningu bo glikogen bedzie juz wypalony i organizm bedzie spalal tluszcz.

Owszem mozna tez robic w dni nietreningowe, ale i tak najwiekszym czynnikiem bedzie dieta.

A zamiast aerobow jeszcze moze sprobowac HIITA

Zmieniony przez - B-REAL w dniu 2007-01-10 11:33:57
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 3208 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 17274
ja bym głownie na aerobach się skupił, trening siłowy max. 3-4 razy w treningu, krotkie przerwy między seriami, duża ilość powtórzeń.

Istnieją trzy rodzaje kłamstwa: przepowiadanie pogody, statystyka i komunikat dyplomatyczny.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 183
dzieki za odpowiedzi

co w tym przypadku z glukoza, brac do kreatyny?

B-REAL o co chodzi HIITEM - jak jest na forum to nie opisuj, poczytam sobie
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1400
do kreatyny glukoza ok 30-50 gram lub dextroze.. a hiit to treningi interwalowe np. 20 sek ostrego sprintu 20 sek marszobiegu.. tak kilka serii bylo cos o tym poszukaj w wyszukiwarce :)
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

stalo sie najgorsze:(

Następny temat

CARBO+CREATINE MEGA CAPS+HMB

electro
Polecane artykuły