SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

10[g] dla grubasa i dla chudego?WĄTPLIWOŚCI

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1041

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 380 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2518
Witam,
Chyba każdy użytkownik tego forum jest zgodny co do jednej kwestii, a mianowicie, że nie warto przyjmowac więcej niz 10 gram kretki bo i tak więcej sie nie wchłonie. Lecz dziś zaczeły mnie nękać wątpliwości czy ta teoria jest prawdziwa.
Popatrzcie na te dwie osoby Jasia i Grzesia
Jaś waży 60 kilo przy wzroscie 180 cm, a Grześ 130 kg przy wzroście 180 cm.
Jasowi może i wystarczy te 10 g ale Grzes powinien byc w stanie przyjac wiecej niz 10 co nie?
Zapraszam do dyskusji

Jest moc

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 280 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6133
Mnie sie wydaje, ze w obu przypadkach dawka powinna być taka sama, masa ciala nie ma nic do tego. Przynajmniej takie jest moje spostrzezenie.

każdy rozstęp to postęp

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1526 Napisanych postów 4154 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 73856
Rozmiary organów wewnętrznych nie zależą od masy ciała. A to właśnie w nich rozkładana i przetwarzana jest kreatyna, więc teoretycznie masa nie gra tutaj roli. No ale chętnie przeczytam co napiszą osoby które się na tym znają.

Biegać szybciej, Skakać wyżej,
Time to beat: Półmaraton: 41m27s; Maraton: 1h33m49s; Annie: 7m31s

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 862 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 48674
A ja na kazdym cyklu spozywam 15 gram bo wiadomo nigdy 10 gram nie wchwonie sie w 100% ..

takie jest moje zdanie pozdro chlopaki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
60kg nie potrzebuje kreatyny,
130kg ma lepsze zabawki.


pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
prawda Koniu...

w badanich na ludziach dawka 5g na dobe zostala uznana za optymalną. dawka 10g na dobe moim zdaniem bierze juz pod uwage wszelkie "ale". wieksze dawki nie są potrzebne.

a branie 15g z obawy ze nie wszystkek sie wchlonie - jak kolega kilka postow wyzej napisal - jest w ogole teorią totalnie bezsensu. logioczne chyba jest ze dawke ustala sie biorac po uwage wchlanialnosc, wiec dawka 5g juz ten aspekt ziwiera.

Zmieniony przez - faftaq w dniu 2008-04-15 18:15:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 380 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2518
ok dzieki chłopacy za odp

Jest moc

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co do nitrobolonu??

Następny temat

i co po cyklu

WHEY premium