SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tran - dawkowanie - wątpliwości..

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3584

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 186 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4277
Pora pomęczyć ekspertów.. padło na mnie i na rozważania n.t. tranu..

Właśnie zanabyłem w kapsułkach, a 350mg.. Jestem po lekturze paru różnych opakowań/opisów różnych preparatów z tranem..

Na jedym zalecaja maks 6 kapsułek/dzien, co daje 2,1g tranu (kaps = 350mg)
Na drugim zalecają maks 20 kapsułek/dzien, co daje 5,5g (kaps = 275 mg)
Na trzecim.. nie pamietam.. ale też coś w tych okolicach..

Z kolei w iluś wątkach tutaj wyczytalem o że zalecacie dawkowanie 5-6g na porcje, 2x dzienne czyli 10-12g, co daje okolice 30-40 kaps dziennie.

Czy ktoś mógłby się ustosunkować do tego, rozpiętości dawkowania? Mile widziane uzasadnienie skąd zalecenie 10-12g / dzien. Oraz rownie mile widziana sugestia jaki preparat (preferowane kaps) stosować zeby nie zbankrutować przy zalecanym przez was dawkowaniu.

120 kapsow 350mg w takim wariancie wychodziłoby po 8 dniach.. czyli 4 opakowania na miesiac.. w wypadku tego co znalazlem, po 12+ zl .. co na miesiac daje +- 50 zl..

Przy okazji zależy mi na spowolnieniu zbyt szybkiej przemiany materii (jak to u ektomorfika) przy robieniu masy..

Zmieniony przez - AbrahaM3K w dniu 2005-07-15 19:20:10

Dzień bez treningu to dzień stracony.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
metabolizmu nie należy spowalniać tylko jeść ile trzeba...
co do omega to możesz wziąć wszystko w jednej dawce i nic się nie stanie, pięć gram powinno styknąć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 186 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4277
Jakbym jadł ile chce, to bym zbankrutował albo na normalne żarcie albo na odżywki. Nie masz pojęcia ile jestem/byłem (przed rozpoczęciem treningow) w stanie zjeść bez śladu odzwierciedlenia tego w wadze. Teraz jest nieco lepiej, ale nadal masakra.

Dzięki za info o dawkowaniu.

Dzień bez treningu to dzień stracony.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
...chyba jestem/byłem/ może nawet lepszy w tym od ciebie, no i blisko bankructwa rzeczywiście z tego powodu można być
ale zmniejszanie metabolizmu nic nie daje pozytywnego bo to niesie za sobą kilka niekorzystnych w sumie czynników
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 186 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4277
Zasadniczo sie zgadzam, ale obecny mam jednak jak na moj gust nieco za szybki. Jakby troche się raczył był zwolnić to by było miło. Przybranie każdego kg masy mięśniowej idzie tak, że cholera trafia.. aczkolwiek niewątpliwie miło że bez łapania grama tłuszczu przy tej okazji.

Dzień bez treningu to dzień stracony.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
racja, ja czasem też nie jestem zadowolony gdy z żarciem i z odżywkami nie mogę wyrobić
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

bialko jest i co teraz?

Następny temat

Kreatyna czy Keratyna ?

WHEY premium