SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

bialko jest i co teraz?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1092

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 927 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7275
zbieram stuff na cykl.mam 1.5kg ostrowii i SWG 4000 3kg (kupilem 2x taniej).I mysle jeszcze dokupic gainera jednego i nie wiem czy gainera 1 4.5kg czy moze mass xxl 4.8kg...a moze cos innego

--==Masa ponad wszystko!!!==--

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 6988 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 52689
dorzuc xxl 4,8 i jakas kreatynke (mono) - o ile dieta wogole potrzebuje tych odzywek (jesli masz dobra diete to kup kre + hmb + zma + life energy i bedzie si)

-World belongs to strong and brutal-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 3394 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 21996
Po profilu widac ze cwiczysz więc diete najprawdopodobniej masz, co do zestawu hmb odpuść, lepiej zainwestować tą kase w omega3, zma kup apteczne, carbo i tauryna.
pozdro

http://www.sfd.pl/temat268831/ 

Post dla osób z kręgozmykiem, wymiencie swoje
doświadczenia ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Z tych dwoch zdycydowanie mass XXL albo pomysl nad gainerem 2 vitalmaxu i dodaj jakies mono jesli mozesz (jesli masz na to jeszcze pieniadze i nie brales ostatnio)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 927 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7275
Ostatnio byl jablaczan teraz wezme ester kretyny i omege .W hmb inwestowal napewno nie bede ale wlasnie dorzuce xxl czekolade, uwielbiam go :) no i do tego mega caps tauryny by sie przydalo.Ehh czego czlowiek nie robi dla masy

--==Masa ponad wszystko!!!==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
No to w takim razie mono zdycydowanie odpada
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
dla masy?
Mono jak najbardziej, tauryna zbędna.
zdr.

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 927 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7275
No nie wiem ostatnio naczytalem sie fachowej literatury o taurynie i podobno jest dobra na wszystko .Do mono jako transporter bylaby dobra ale ze mam ester..Ale chyba masz racje zarzuce sobie ja pozniej jako antykatabolik, zeby pozbyc sie troche tluszczyku ktorego po tej masowce napewno troche przybedzie...

--==Masa ponad wszystko!!!==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 2713 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23810
cykl...

SFD Team, na forum od 2002-10-05

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
Tauryna to dodatek, cos jak np. wisienka w ciastku..nie da ci nic wiecej poza fajnym samopoczuciem
Zdr.

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pare pytań

Następny temat

Tran - dawkowanie - wątpliwości..

WHEY premium