SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

stalo sie najgorsze:(

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 14237

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 769 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17063
Mama wczoraj u mnie w pokoju znalazla gianera i tak sie w****ila ze to jest przegiecie nie ona mysli ze to koksy sa ja jej tlumaczylem ze gdyby to szkodzilo itp to by tego w sklepach nie sprzedawali a ona do mnie ze od tego sie zaczyna i mowi ze w sklepach nawet mozna kupic sterydy a ja ciekawe w jakim i beka z niej a ona uduwodnic ci ? a ja zet ak i pojechalismy do sklepu z odzywkami i jeszcze tam dymu narobila cos tam do sprzedawcy ze on smiercia handluje ze nawet niewie jak to szkodzi itp


Porwała mi karnet (120 zl) bo 2 miesiace cwiczenia jeszcze na nim bylo a jak pokazalem jej na forum art ze to nie szkodzi to mi zabronila na kompie wogole siedziec bo mowie ze od tetgo sfd glupieje i ze to wy mnie namowiliscie

Mowie wam gainer poszedl do kibla i stara powiedziala ze na silke juz mnien igdy nie pusci

I co ja teraz zrobie przeciez ja zyc bez silowni nie umiem :F lol...

A moj starszy mnie zrozumial i powiedzial ze jak skoncze 18-scie lat (tera mam 17) to bede mogl se brac coa chcem ale dopoki jestem na ich wychoiwaniu mam cwiczyc na czysto oni na serio mysla ze to koksy sa

Nie Po TO To Robie By Mnie WIelbiły Tlumy Mam setki innych powodow do dumy

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1312
Ja wam powiem ze gdy ja pierwszy raz zaczął się bawic w odzywki to kupiłem sobie magnuma z treca moja matka tak samo negatywnie był nastawiona do tego. Pamietam ze jak pierwszy dzien go jadłem , to matka w nocy weszła do pokoju i sprawdzała czy oddycham :D

Ale to było dawno teraz juz jest looz :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
powiedz mamie ze Jesli SłUPSK MUSI BYC WASZ to musisz jesc suple
badz twardy jak na avku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1035 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7425
widocznie to jest przesłanka zebys dal sobie spokoj z tym sportem

u mnie by tylko sprobowali ruszyc cokolwiek mojeogo w sensie gainer badz cos takiego to po lapach by dostali

slabo walczysz w domu ,rozstawiaja po katach ,musisz twardo wywalczyc swoje prawa powiedz zeby poszli do lekarza sportowego i tyle

duzo i wszystkiego :]
http://www.sfd.pl/temat291100/ -55dni ,2xKO by LUBIEN
http://www.sfd.pl/TEST_-_Sports_One_Masa_by_lubien-t312770.html  - Test Masowy Sports One start 26.01.07

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 769 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17063
no tylko najgorsze jak pujdziemy do tego lekarza a on powie ze to tez szkodzi ze od tego sie zaczyna itp

Nie Po TO To Robie By Mnie WIelbiły Tlumy Mam setki innych powodow do dumy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
masz prze***ane i tyle
czekaj do 18

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 841 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7869
nie no mamusi sie bac???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojdan Moderator
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 5026 Wiek 6 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 30480
Bul Cie zrozumial i dal konkretna rade

Zmieniony przez - ojdan w dniu 2007-01-10 09:06:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 581 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6764
Niezła akcja, ale na szczęście niedługo będziesz miał 18kę i z bani... Hmmm ale faktycznie niektórzy rodzice są dziwni...

od dzisiaj będę używał słów mijam się z prawdą zamiast kłamałem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie

rodzice sa troskliwi i boja sie
ale reakcje winikaja z niewiedzy
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1035 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7425
tylko wlasnie jak sie im powie zeby poszli tam badz tam badz poczytali to nie chca sluchac tego wiem to po sobie jak zaczynalem kariere nie dali sobie wytlumaczyc ze to nie jest szkodliwe to im powiedzialem ze gdybym chcial to bym sobie kupil metanabol i testosteron zamiast ladowac kase w drogie suple i efekty bylyby wieksze ale mi zalezy na zdrowiu i nie tykam koxow i dodalem ze bede jesc suple nie wazne co by nie zrobili no i sie przyzwyczaili

duzo i wszystkiego :]
http://www.sfd.pl/temat291100/ -55dni ,2xKO by LUBIEN
http://www.sfd.pl/TEST_-_Sports_One_Masa_by_lubien-t312770.html  - Test Masowy Sports One start 26.01.07

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
powiedz jasno:
"a wam zaskzodizlo drodzy rodzice jak wam dosypywalem o jedzenia? "

:D

jak nie zrobi odpowiedniego efektu dodaj:
"e zartowalem, tlyko mlodszej siostrze :D bo slupsk musi byc tez jej :D"

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

rozpiska cyklu - POMOC!

Następny temat

Kreatyna dla grubasa

WHEY premium