SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

trening na klatke,czy dobry????

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1406

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
witam mam pytanie tak jak wyzej w temacie czy ten trening jest odpowiedni??trenuje 4 miesiace:


wyciskanie na plaskiej 14/12/10/8
skos dolny 14/12/10/8
skos górny 4X10 (hantlami)
rozpietki 4X10
wyciskanie na atlasie na stojąco 14/12/10/8
:);)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1132 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29971
wyciskanie na plaskiej 14/12/10/8
skos dolny 14/12/10/8 wywal
skos górny 4X10 (hantlami)
rozpietki 4X10
wyciskanie na atlasie na stojąco 14/12/10/8 wywal

zaduzo serii bys chcial
tylko klatke cwiczysz?

push your limits!!!

...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 13272 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 96496
jak chcesz robić siłe to zostaw skos dolny a wywal rozpiętki i atlas i rób na płaskiej od 6powt w dół z progresją obciążenia a na skosie głową w dół i w góre rób po 6 powt bez zapasu powt
jeśli masa to wywal skos głową w dół i atlas i rób od 8-12 powt

"Graviora manent"
Wergiliusz - "Eneida"

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
chce robic mase czyli 12/10/8/8 ??
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 577 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5049
za dużo serii i powtórzeń.

Ja bym proponował cos takeigo

wyciskanie na plaskiej 12/10/10/8
skos górny 12/10/8/8(hantlami)
rozpietki 2X12
przenoszenie sztangielki poprzek ławki w leżeniu 2x10

Ps.przy 2 ostatnich ćwiczeniach możesz zastosować tak zwane "serie łączone"


Zmieniony przez - djron w dniu 2007-01-08 20:53:55
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
mam dylemat bo nie wiem juz kogo słuchac ale mysle ze GYMwork dobrze radzi tylko nie wiem czy chodzi ci o 12/10/10/8 ze zwiekszaniem ciezaru po kazdej serii??
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 6 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 126451
wybierz dwa ćw. w 6-7 seriach w sumie i trenuj narazie kazda grupę dwa razy w tygodniu.
np. klatke w pon. i czw.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
myśle ze dwa ćwiczenia to troche za malo zrobie wyciskanie na plaskiej 4 serie,skos gorny 4 serie i do domciu??
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 13272 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 96496
4 serie na płaskiej 4 na skos i do domu?
eeeeeeeeee tylko klatke ćwiczysz????????????!!!!!!!!!!
ch**owo bardzo aż tylko

"Graviora manent"
Wergiliusz - "Eneida"

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 6 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 126451
napisałem ci przecież że tylko dwa ćwiczenia/i to z ograniczona ilościa serii/ ale częściej co 3 ,4 dni wiec chyba ci wystarczy- nie masz przeciaż takiego stażu by robic tyle serii co chciałbyś/nawet połowy z tego nie powinieneś i nie musisz/.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 315 Napisanych postów 5572 Wiek 56 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 16915
ja robię 10 serii i wystarcza.

Rekin rośnie przez całe życie...
Bądź jak rekin, k***a!!!

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

moje cwiczenie i plan

Następny temat

trening do oceny, tylko hantle

electro
Polecane artykuły