
...
ciekawy to musi byc widok 

duzo i wszystkiego :]
http://www.sfd.pl/temat291100/ -55dni ,2xKO by LUBIEN
http://www.sfd.pl/TEST_-_Sports_One_Masa_by_lubien-t312770.html - Test Masowy Sports One start 26.01.07
...
U mnie tez ogolnie jest w pyte tzn. rodzice nic do tego nie maja ze biore odzywki bo im wszystko ladnie wytlumaczylem. Mama robi zarcie takie jak ja chce tylko nie chce mi kupowac cyca z kury za czesto bo mowi ze to za drogie
Najbardziej mie wqrwia jak do mamy przyjdzie jakas kolezanka to zaczyna ******lic patrz jak moj synek juz wyglada!, zobacz se te bicepsy!
Hahahaha
Ale ogolnie jest looz ;D
Zmieniony przez - robertol w dniu 2007-01-05 22:09:06
Najbardziej mie wqrwia jak do mamy przyjdzie jakas kolezanka to zaczyna ******lic patrz jak moj synek juz wyglada!, zobacz se te bicepsy!
Hahahaha
Ale ogolnie jest looz ;D
Zmieniony przez - robertol w dniu 2007-01-05 22:09:06
...
u mnie wczesniej brał brat suple i odżywki to za bardzo nie gadają, ale czepiaj sie czasami ze dużo kasy wydaje, a jak sie źle czuje to juz słysze: "to napewno przez te Twoje śmierdzące odżywki i przez siłownie" to jest zawsze, czy zaboli mnie głowa czy noga czy paluszek, ale codziennie pije i nikt za bardzo sie nie żuca tylko każa mi odrazu rano otwierać okno w pokoju bo podobno "bardzo ładnie pachnie", wogóle po monster mass i sp80 to mam straszne gazy
pozdro
pozdro
Jeśli chcemy rozwijać sie jak mistrzowie, musimy ich naśladować.
...
u mnie kiedys matke nie obchodzila za bardzo co mam w tych wielkich workach ..(białko), mowiła najwyzej ze tylko cement wpieprzam cały czas
a teraz szwagierka powiedziala jej ze te "prochy" źle wpływają na mózg i teraz obie mi nad głową sterczą https://bundles.sfd.pl/../../buziaki/7.gif[/img]. To chcialem im dac pare tematów z sfd do poczytania, ale one twierdzą, że im w głowach bede mieszał
. To chcialem im dac pare tematów z sfd do poczytania, ale one twierdzą, że im w głowach bede mieszał 
. To chcialem im dac pare tematów z sfd do poczytania, ale one twierdzą, że im w głowach bede mieszał [img]../../buziaki/7.gif" alt="" />.
Podobnie zresztą z dietą. Mama się burzy jak zamiast mielonego z ziemniakami wole ryz z kurakiem ...
ciezko jest jak sie jest na garnuszku u starszych
a teraz szwagierka powiedziala jej ze te "prochy" źle wpływają na mózg i teraz obie mi nad głową sterczą https://bundles.sfd.pl/../../buziaki/7.gif[/img]. To chcialem im dac pare tematów z sfd do poczytania, ale one twierdzą, że im w głowach bede mieszał
. To chcialem im dac pare tematów z sfd do poczytania, ale one twierdzą, że im w głowach bede mieszał 
. To chcialem im dac pare tematów z sfd do poczytania, ale one twierdzą, że im w głowach bede mieszał [img]../../buziaki/7.gif" alt="" />.
Podobnie zresztą z dietą. Mama się burzy jak zamiast mielonego z ziemniakami wole ryz z kurakiem ...
ciezko jest jak sie jest na garnuszku u starszych

Wojownicza dusza, więc po swoje ruszaj
na ławę nie zejdę nawet gdy dostanę karę, rezerwowy ze mnie żaden, ja rasowym napastnikiem !! Czuję w sobie straszną parę, widzisz mnie na piedestale? I słusznie się chwalę, cudze znam lecz swoje walę.
...
nie zamówiłem normalnie nie żadne poste restant
wchodzę na pocztę pytam a tu nawet dwie paczki o łącznej wartości ok 400 zł a ja : łokurva!!!
(jedna dla siostry- mp4-jej kasa)
wziąłem tą z odżywkami- rozdałem na poczcie kolegom ich działki. pojechałem na chatę żeby wziąść od siostry kasę. Dzwoni mama to mówie jej e na poczcie jest do niej polecony (pech ku**a mać - PECH)
pojechałem po drugą paczkę i po powrocie do domu mama pyta się co to była za pierwsza paczka- ściemniłem, ale i tak jej potem powiedziałem,
sprawdziła że nie mam kasy- wkur**ła się trochę, ale spox
teraz schodzę sobie z mleczkiem do garażu/siłowni i tam mam shakera i monster massa i sobi wszystko robię. Normalnie to bym (jak activitę musli jadłem) miał odżywki w kuchni, ale mam 3,8 kg- i jest to dość duże
mam jeszcze creatine olimp mega caps 1250. a takie kapsy jakby zobaczyła to dopiero by się działo...
sama ma karnitynę olimpa ale to jest niby łagodne <hmmm> ale nie ćwiczy nie ma diety i myśli że schudnie jedząc %-D
wchodzę na pocztę pytam a tu nawet dwie paczki o łącznej wartości ok 400 zł a ja : łokurva!!!
(jedna dla siostry- mp4-jej kasa)
wziąłem tą z odżywkami- rozdałem na poczcie kolegom ich działki. pojechałem na chatę żeby wziąść od siostry kasę. Dzwoni mama to mówie jej e na poczcie jest do niej polecony (pech ku**a mać - PECH)
pojechałem po drugą paczkę i po powrocie do domu mama pyta się co to była za pierwsza paczka- ściemniłem, ale i tak jej potem powiedziałem,
sprawdziła że nie mam kasy- wkur**ła się trochę, ale spox
teraz schodzę sobie z mleczkiem do garażu/siłowni i tam mam shakera i monster massa i sobi wszystko robię. Normalnie to bym (jak activitę musli jadłem) miał odżywki w kuchni, ale mam 3,8 kg- i jest to dość duże
mam jeszcze creatine olimp mega caps 1250. a takie kapsy jakby zobaczyła to dopiero by się działo...
sama ma karnitynę olimpa ale to jest niby łagodne <hmmm> ale nie ćwiczy nie ma diety i myśli że schudnie jedząc %-D
...
eh jak sobie przypomne te stare czasy malolata, kitrane po skrytkach puszeczki z monohydratem (puszeczki bo w porownaniu do dzisiejszych cykli co to jest te 250g mono), niezlomna wiara w cudotworczosc tego ciagnacego wode jak pompa bialego prochu
eh
stare dobre czasy
eh
stare dobre czasy

-World belongs to strong and brutal-
...
no i stało się...
moja 10 letnia siostra sprzedała mnie mamie
mały sprzedawczyk
zeszły do piwnicy na siłkę i znalazły
monster mass to jeszcze luz, ale jak mama przeliczyła moje creatine mega caps olimmpu to było gorzej...
bo tabletki bądź co bądź robią większe wrażenie niż proszek...
próbowałem jej wytłumaczy że to do diety i w pewnym sensie udało się. powiedziałem że jak będę miał dietę to nie będę tego brał. potem zgodziła się na to że będzie mi sponsorować dietę. zrobiłem listę i we wtorek na zakupy!!!
znalazłem 1 blister caps creatyny i wziąłem. muszę znaleźć resztę.
walnęła mi wcześniej kazanie jak to było kiedyś. i jeszcze bajkę o szybko hodowanych na odżywkach świniakach. ze to nie mięso tylko chemia... takie kocopoły
a potem stwierdziła że jestem blady od tych odżywek i że chłopak który chodzi do niej na korepetycje (też ćwiczy i bierze coś z odżywek) też jest bardzo blady...
tragedia.
ale gainera zotawiła i nie będę już się chował z odżywkami tylko przy niej pił...
Zmieniony przez - TOYSY w dniu 2007-01-07 12:14:29
moja 10 letnia siostra sprzedała mnie mamie
mały sprzedawczyk
zeszły do piwnicy na siłkę i znalazły
monster mass to jeszcze luz, ale jak mama przeliczyła moje creatine mega caps olimmpu to było gorzej...
bo tabletki bądź co bądź robią większe wrażenie niż proszek...
próbowałem jej wytłumaczy że to do diety i w pewnym sensie udało się. powiedziałem że jak będę miał dietę to nie będę tego brał. potem zgodziła się na to że będzie mi sponsorować dietę. zrobiłem listę i we wtorek na zakupy!!!
znalazłem 1 blister caps creatyny i wziąłem. muszę znaleźć resztę.
walnęła mi wcześniej kazanie jak to było kiedyś. i jeszcze bajkę o szybko hodowanych na odżywkach świniakach. ze to nie mięso tylko chemia... takie kocopoły
a potem stwierdziła że jestem blady od tych odżywek i że chłopak który chodzi do niej na korepetycje (też ćwiczy i bierze coś z odżywek) też jest bardzo blady...
tragedia.
ale gainera zotawiła i nie będę już się chował z odżywkami tylko przy niej pił...
Zmieniony przez - TOYSY w dniu 2007-01-07 12:14:29
...
przyebane macie.
ale nie poddawajcie sie.
u mnie wkoncu zrozumieli.
i nawet się bardziej kumaci zrobili w tych sprawach
.
ale nie poddawajcie sie.
u mnie wkoncu zrozumieli.
i nawet się bardziej kumaci zrobili w tych sprawach
.Pozdrawiam
...
przypomniałem sobie jak kiedyś kupiłem mono 250 gram, to ze strachu przed rodzicami wziołem porozcinałem 3 piłki do tenisa i tam wsadziłem te woreczki z mono. pamiętam terz jak kupiłem od kumpla co robił w piekarci 3 kilo białka ( w sumie choj wie co to był, było to w czasach jak trenowałem 3 bój na BKS - ie. tu wymyśliłem jeszcze lepszą historyjkę jak się ojciec zapytał co to jest to powiedziałem ze to magnezja, dał mi to Wełna żeby się mi sztanga nie wyślizgiwała. ojciec łykną historyjkę. lae przecierz tera nie wyciągnę białka i nie powiem że to magnezja.
MAGNEZJA NIE DUPI BANANEM,.
a wczoraj sie terz nasłuchałem oglądamy wszyscy strong women w tv. a nie chciałem tego oglądać bo wiedziałem co tam się stało. pamiętacie jak ta Dżaba się wywaliła. a ten geniusz libacki powiedział że to przez pas i kostium bo ją ścisło, a później jeszcze dowalili że łykła tauryne z kofeiną. i generalnie pozamiatali. od razu się nasłuchałem że to jest doping, niebezpieczne etc. i ojciec stwierdził że temu ją zabrali bo pewnie chceili jej zrobić testy antydopingowe na tą taurynę.
i curva człowiek tu dzień w dzień walczy o to by przekonać rodziców do swojej pasji, a tu w mediach od razu prosto z mostu aniweczą twoje marzenia. jeszcze żeby to jacyś laicy byli . ale liba i reszta. załatwile mnie na cacy. normalnie RYBNIK.
MAGNEZJA NIE DUPI BANANEM,.
a wczoraj sie terz nasłuchałem oglądamy wszyscy strong women w tv. a nie chciałem tego oglądać bo wiedziałem co tam się stało. pamiętacie jak ta Dżaba się wywaliła. a ten geniusz libacki powiedział że to przez pas i kostium bo ją ścisło, a później jeszcze dowalili że łykła tauryne z kofeiną. i generalnie pozamiatali. od razu się nasłuchałem że to jest doping, niebezpieczne etc. i ojciec stwierdził że temu ją zabrali bo pewnie chceili jej zrobić testy antydopingowe na tą taurynę.
i curva człowiek tu dzień w dzień walczy o to by przekonać rodziców do swojej pasji, a tu w mediach od razu prosto z mostu aniweczą twoje marzenia. jeszcze żeby to jacyś laicy byli . ale liba i reszta. załatwile mnie na cacy. normalnie RYBNIK.
łazisz cały dzień wór poci się
wystarczy jeno roz podropać po nim się
a ci rence dupią cały dzień - nigdy nie drop się po aerobach
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Poprzedni temat
ester kreatyny-jakie firmy??
Następny temat