SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

antyodżywkowi rodzice

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 16090

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
u mnie juz tylko jest gadanie... nie skzoda Ci kasy na te wszystkie proszki ? no to ja mowie kupuj mi codziennie kilogram tego kilogram tamtego miesa i serki wiejskie puszki tunczyka... wtedy sie zamyka. :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 5029 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 58202
próbowałem jej wytłumaczy że to do diety i w pewnym sensie udało się. powiedziałem że jak będę miał dietę to nie będę tego brał. potem zgodziła się na to że będzie mi sponsorować dietę. zrobiłem listę i we wtorek na zakupy!!!

TOYSY nawet nie wiesz jak wielką korzyść przyniesie Ci taki obrót sprawy!!!!

Zmieniony przez - fukinhot w dniu 2007-01-07 12:32:40

www.blog.myfit.pl - EKSTREMALNA REDUCKJA ! DORADŹ|SKOMENTUJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 67 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1541
Toysy po części ci sie udało ja też mam młodszą siostrę ale tylko o rok odemnie i ona też nie wie co tam trzymam w łóżku bo poten by się zaczeły szantarze itd chociarz dzisiaj rano się troszke wystraszyłem bo weszła do kuchni i pyta się mnie przy rodzicach co ja to tam w nocy w tym kubku tak mieszałem(pokój ma naprzeciwko mnie) :'-( no to chyba jej nie powiem że białko z mlekiem to zaczołem ściemniać że do mleka dodałem jogurtu i został na dnie i musiałem go z tamtąd wydobyć naszczęście łykła !!!!!!!!!!!!!

"Sens życia,to nie zwykła, szara egzystencja, przetrwanie, ale parcie do przodu, windowanie się do góry, osiąganie czegoś, zdobywanie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 645 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17514
master bo znając ciebie to tyś walił po tym kubku jak opętany

łazisz cały dzień wór poci się
wystarczy jeno roz podropać po nim się
a ci rence dupią cały dzień - nigdy nie drop się po aerobach

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja sie jakos nigdy z tym nie krylem... nawet jak mialem mniej niz 18 :) poprostu w zywe pilem przy nich gainera ... na poczatku były tam jakies komentarze ale ogolnie mialem to gdzies
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jestes z siebie dumny?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
taaa :]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 13351 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 51286
Pepsko nie kazdy ma taki stosunek do rodzicow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 207 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4001
ja tam sie nigdy nie kryłem sami daja kase na suple. i sami je kupuja i jedza przewaznie jakies spalacze. zreszta za granica pracuja to nie maja kiedy gadac a i mam ten komfort jak chyba nikt w tym wieku ze sam sobie zakupy robie gotuje itp bo ich nie ma wiec dietke moge trzymac w 100% jaka tylko chce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no to jest komfort ... kase masz jesz co chcesz... :D
stosunek do rodzicow? Szanuje ich ale oni zbytnio nie szanowali teog co robilem i teraz tez jest podobnie . Nie zwracam juz na to uwagi. To co jem w sumie sam sobie kupuje :D i daje rade i nikomu to juz nie przeszkadza w domu :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ester kreatyny-jakie firmy??

Następny temat

co myślicie o xpand?

WHEY premium