SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

antyodżywkowi rodzice

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 16108

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 10067 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 27778
dokladnie,
wielu ludzi nie wie z czym ma doczynienia a wdaje sie w głupie komentarze np: że odzywki szkodzą. Bzdura.

Scio me nihil scire. - Sokrates

We will never die, because we are UNITED !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3215 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 29005
Ostatnio wpadła mi damska gazeta w łapy - Claudia

napisali żeby uważać,
bo dzieci przyjmują groźne gainery i białka.
porównali je do pasz dla świn, które też mają szerokie zastosowanie
napisane było że gainer i białko może wprowadzić nieodwracalne skutki uboczne w młodym organizmie

Pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 5807 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 40905
i mają rację...
bo nieodpowiednie stosowanie odżywek i suplementów jest niebezpieczne... zwłaszcza w młodym wieku...

Willhelm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42589
ja moge normalnie.

nie mialem nigdy klopotu z tym, walilem i walic bede przy rodzicach.

im to nie przeszkadza.
ani nie martwi.
bo wiedza co to jest.

duzo tego,matka da mi na swieta kase na "kapsulki" hehe jak ona to nazywa

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 435 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5561
u mnie mama nie ma nic przeciwko. Nawet sama sobie czasem gainerka sprobuje jak mowie ze jest dobry albo ochydny. Ojciec akurat jest przeciwko chodz sam portagen wcinal jak byl mlody. Pierdzieli ze to pasza dla swin jest i ze jak bede stary to bede cierpiel z powodu tego ze teraz chodze na silownie. Ale ostatnio zasponsorowali mi 150zl na odzywki chociaz dlugo musialem sie prosic. Ale najgorsze jest to ze moja dziewczyna jest bardzo anty doodzywke tylko ona poprostu kaze mi ich nie brac bo jej sie to nie podoba i tyle. Tylko potem chodzi i mnie po bicepsach maca ze mam fajne i sie jej podobaja.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
yupie_girl ZASŁUŻONA
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 4510 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 30521
no, ja tez mialam pzreprawy i kazania

bylam nazwana lekomanką i kazania, co to ja za proszki biore (bialko).

Ogolem mam duzo prywatnosci w domu, czetso jestem sama, wiec nie ma problemu z tym, juz sie nawet przyzwyczaili, bo brat zaczal znowu cwiczyc i bierze to co ja.

A propo lekomanki, to bylo mhmmm, omega, witaminy i aspargin

Trzeba z nimi albo porozmawiac albo poprosic jakis autorytet ( u mnie bra), czytalam tam np wuefista byl czy ktos, komu zaufaja i uwierza.

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 287 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1788
ja tam nie mam wiekszego problemu z odżywkami tylko ze mama nie może znieść zapachu xpanda, nawet nitro2 jej smierdziało, i mówi ze to moje odżywki (gainer i białko) są wszedzie w powietrzu w domu,
i tata mówi rano że nie może do mnie do pokoju wejść bo go cofa aż (wchodzi żeby okno otworzyć)
ja go nie rozumiem

Jeśli chcemy rozwijać sie jak mistrzowie, musimy ich naśladować.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
najwiekszy problem stanowi wiedza... niektorzy rodzice poprostu nie chca sluchac... a jesli im sie przekaze odpowiednia wiedze to beda nwet pomagac w diecie... Z drugimi połówkami tez tak ejst. Mowia ze im sie to niepodoba i ze to niezdrowe, a efekty jak widza i dotykacja to juz milkna :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 645 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17514
wiedza nie wiedza do niektórych nigdy nie dotrze że odżywki nie są groźne, dlatego takim osobom nie warto tego nawet tłumaczyc. moj metoda sprawdza sie idealnie od 2 lat i jest mi z tym dobrze.

łazisz cały dzień wór poci się
wystarczy jeno roz podropać po nim się
a ci rence dupią cały dzień - nigdy nie drop się po aerobach

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja tez juz nie bede tłumaczył... poprostu wspomagam sie tym i bede. i nie bede zwracał uwagi na to co mowia rodzice i inni . :) :D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ester kreatyny-jakie firmy??

Następny temat

co myślicie o xpand?

WHEY premium