witam
pisałam już na forum temat "zaczynam"
mam pytanie odnośnie mojego treningu. oto on:
6 dni w tygodniu siłownia po około 1,5 godziny:
*30 min orbitreka (interwały),
*mieśnie ud 4 serie po 15 powt ( urządzenie na którym sie siedzi i rozchyla nogi z obciążeniem lub "zbiega " nogi)
*mięśnie ud 4 serie po 15 powt,(urządzenie opisane powyżej)
*30 minut rowerka (interwały)
*mięśnie rąk 4 serie po 15 na każdą rekę ( podnoszenie hantelek 2 kg na biceps)
*mięśnie tylne przedramienia 4 serie po 15 powt.
trening trwa 1,5 godziny i jest rozłozony w tej kolejności jak napisałam.
w ciągu dnia staram sie zjadać 1800 kcal. jem zdrową żywność.
pytanie dotyczy tego, ile spala sie kalorii podczas takiego treningu i czy moze mam jeszcze coś dorzucić. mam sporą nadwagę więc zalezy mi na spaleniu tłuszczu.
biorę thermo line olimpu i mam zamiar zacząćt thermo speed extreme olimpu.
bardzo proszę o pomoc.
pisałam już na forum temat "zaczynam"
mam pytanie odnośnie mojego treningu. oto on:
6 dni w tygodniu siłownia po około 1,5 godziny:
*30 min orbitreka (interwały),
*mieśnie ud 4 serie po 15 powt ( urządzenie na którym sie siedzi i rozchyla nogi z obciążeniem lub "zbiega " nogi)
*mięśnie ud 4 serie po 15 powt,(urządzenie opisane powyżej)
*30 minut rowerka (interwały)
*mięśnie rąk 4 serie po 15 na każdą rekę ( podnoszenie hantelek 2 kg na biceps)
*mięśnie tylne przedramienia 4 serie po 15 powt.
trening trwa 1,5 godziny i jest rozłozony w tej kolejności jak napisałam.
w ciągu dnia staram sie zjadać 1800 kcal. jem zdrową żywność.
pytanie dotyczy tego, ile spala sie kalorii podczas takiego treningu i czy moze mam jeszcze coś dorzucić. mam sporą nadwagę więc zalezy mi na spaleniu tłuszczu.
biorę thermo line olimpu i mam zamiar zacząćt thermo speed extreme olimpu.
bardzo proszę o pomoc.
Krzysztof Piekarz