SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta na spalenie tłuszczu, ale nie na spalenie masy(bez suplementow)

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6672

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 406 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4428
Elo mam 19 lat, 190 cm wzrostu, 75kg wagi i 87cm w pasie:/Aktualnie cwicze aerobiczna 6 weidera i robie jeszcze aeroby i potrzebuje diety ale takiej na ktorej spale tłuszczyk, ale nie schudne bo biorac pod uwage wzrost to za mało waze!!Cwiczac mam zamiar stracic tzw. "oponke" w dolnych partiach miesni brzucha i prosze o pomoc w diecie bo to chyba nietypowy przypadek. Bardzo prosze o pomoc i odp. gg 5755156 albo odp w komencie. Z gory THX
p.s jezeli miałby ktos checi to prosze o pomoc w zbudowaniu diety bo przegladałem forum i tyle tego wszystkiego jest ze nie moge sie połapac

Co nie może zabić to wzmocni;]

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 117 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1789
Nie jest to nietypowy przypadek. Wszystko jest na forum zawarte w tym temacie. Suplementy nie są potrzebne.

Najprosciej - obetnij ~1/3 węglowodanów z diety (+ - po równo z każdego posiłku) i dorzuc trening aerobowy 4-5razy w tygodniu.

Bądź wytrwały.

Będzie efekt.

Manzano. Just like that.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 12853 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 43234
jw. poczytaj troche

jeżeli pomogłem , Ty pomósz mi wejdz w link i się zarejestruj http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=krzakzak 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 406 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4428
Oki poczytałem na forum popytałem sie u jestem w jeszcze wiekszym zamieszaniu bo kazdy mowi cos innego. Mam 190 cm wzrostu 19 lat 75 kg wagi i 87 w pasie chciałbym poprostu zgubic zbedny tłuszczyk ktorego troche jest w pasie ale nie wiem czy stosowac diete bo jedni mowia ze tak inni ze nie bo bede wygladał jak anorektyk i ja sam juz nie wiem?? A w treningu mam zaplanowane Aerobiczna 6 Weidera aeroby -bieganie 3 x w tyg po 40 minut i chyba dorzuce basen 2 x w tyg. no i jakies pompeczki, expander itd. Ale głownie moim celem jest zrzucenie oponki w okolicach dolnych miesni brzucha!! Co radzicie bo mnie juz cho**ra trafia bo kazdy radzi cos innego!! Prosze o pomoc!!!!!!!!!!!!!!!

Co nie może zabić to wzmocni;]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6280 Napisanych postów 76094 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 755151
Na pewno chudo bedziesz wygladal. W sume to juz jestes szczuply z tego co widze. Jezeli na masie az tak bardzo Ci nei zalezy to ukladaj diete, trening

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 689 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 9896
Ja na Twoim miejscu bym robił masę, jeśli dopiero zaczynasz ćwiczyć to na początku będzie szła masa i może zejść trochę tłuszczyku. A na wiosne możesz zacząć redukcję.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 406 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4428
No dobra dieta. Ale jaka ?? Moze byc CKD??

Co nie może zabić to wzmocni;]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
może być CKD tylko musisz dodać 1000kcal do zapotrzebowania

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 406 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4428
A te 1000 kcal w podziale na BWT to jakie proporcje?? I dlaczego mam dodac jesli mozna wiedziec??(zielony w tych sprawach:/ ,ale czytam;])

Co nie może zabić to wzmocni;]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
no jak chcesz robić mase to musisz dodać 1000kcal z tłuszczy , białka dać 2.5grama....a jak chcesz redukcje to na CKD trzymasz bilans zero bądz odejmujesz 200kcal

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 6889 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 100566
po pierwsze chcesz zrzucić tłuszcz samymi aerobami i dietą bez treningu siłowego i chcesz spalić tłuszcz tylko za pomocą diety i aerobów co spowoduje straty miesni gdy zabraknie siłowni a i tak ich masz nie wiele z tego co wysłłeś mi foty na meila


masa masa i jeszcze raz masa a potem rzeźba żeby było co rzeźbić bo same kości zostaną z ciebie

co sie tak supli boisz one ci nie zaszkodzą
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ente pytanie o żarcie potreningowe...

Następny temat

moja dieta do oceny

WHEY premium