SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta na spalenie tłuszczu,proszę o pomoc :/

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 582

Formularz - Proszę o pomoc

19

Mężczyzna

Waga

92

Wzrost

183

Poziom bf (zdjęcie poglądowe)

15

Aktywność w ciągu dnia (cały tydzień): (praca/uczelnia/zajęcia domowe? O której trenuję, wstaję, kładę się spać? O której mam przerwy w pracy?)

wstaję o 7,idę spać o 22-23,chodzę do szkoły.

Uprawiane sporty, częstość i intensywność treningów, staż treningowy, sprzęt którym dysponuję (wyposażenie siłowni)

czasami basen
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 25 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 101
Witam,jestem nowy na tym forum lecz często czytam tutaj różne posty i widzę że może tutaj mi ktoś pomoże. A więc tak,mam 19 lat,183cm wzrostu i ok 92kg wagi,chciałbym schudnąć ale nie wiem co jeść.. Najbardziej chodzi mi o brzuch.. Chęci mam ale nie bardzo wiem co i jak,przypakować też bym troche chciał ale obu rzeczy na raz to chyba się nie da. Proszę was o pomoc,co jeść żeby schudnąć,jak ćwiczyć i wgl,z góry dzięki za odpowiedzi :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2660 Napisanych postów 50475 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 340435
http://www.sfd.pl/[art]_PIERWSZA_REDUKCJA__PRZYGOTOWANIE_DO_DIETY.-t681908.html  lektura na początek.

POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGÓW ONLINE. KONTAKT: koniu151.sfd@gmail.com

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 25 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 101
Przeczytałem,bardzo ciekawe :) Ale może jakieś podpowiedzi ? Co jeść a czego nie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 66 Napisanych postów 895 Wiek 22 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 36409
Jeść produkty nisko przetworzone np Chleb razowy,Ryż paraboiled,brązowy,kasze gryczaną,płatki owsiane,makaron pełnoziarnisty,jajka. Z mięsa to ryby,wątróbka,pierś z kurczaka,wołowina,wieprzowina. Zamienić olej na oliwe,jeść dużo warzyw. Lecz przede wszystkim musisz sobie ułożyć diete bo bez tego może nie być efektów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Dzięki :) No właśnie z ułożeniem tej diety mam problem ;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2660 Napisanych postów 50475 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 340435
uszest
Przeczytałem,bardzo ciekawe :) Ale może jakieś podpowiedzi ? Co jeść a czego nie ?

odpowiedź na to również znajdziesz w postach podwieszonych i artykułach na potreningu.pl co jeść i czego nie jeść można by piać godzinami

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 66 Napisanych postów 895 Wiek 22 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 36409
uszest
Dzięki :) No właśnie z ułożeniem tej diety mam problem ;/

http://www.sfd.pl/ZRZUT_DIETY_Z_POTRENINGU__INFO_JAK_TO_ZROBIĆ_-t922820.html
Spróbuj mniej więcej sam a my tutaj pomożemy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Sio do juniora, tam możesz "pomagać".

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Obliczyłem sobie BTW i zapotrzebowanie kaloryczne.
2734 - kalorie
230g białka-920kcal
92g tłuszczy-828kcal

Węglowodany 246,5-986kcal

Skorzystałem też z dziennika na potrzeningu.pl . Dziękuję wam za pomoc,spróbuje to wszystko ogarnąć :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak przytyć oraz ćwiczyć by nie schudnąć a mieć ładne zdrowe ciało

Następny temat

Nadmiar białka ?

WPC zestaw