SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Jak Ćwiczyć W Takich Okolicznościach?

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2643

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 86 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4533
Ćwicze rok.Dotychczas nie było problemów z czasem.Niestety w mym życiu weszły małe zmiany.Otóz doszła praca wraz ze szkołą(Pon_Nocka 23-6,następnie szkoła,wtorek to samo,środa-szkoła,czwartek nocka i szkoła,piątek szkoła).Śpie ok 5godzin tryb dość męczący.Ćwicze 3 razy w tygodniu Pon Śr Pt Przed szkołą.Od jakiegoś czasu zauważyłem zastój,siła stoi masa nawet spada nic nie idzie jak powinno.Pytanie brzmi dlaczego?Jak rozsądnie rozłożyć trening,prosze o jakieś porady sugestie itp.Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 158 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5091
Odp jest prosta jest zastoj bo za malo spisz nawet duzo za mało. Jestes w trudnej sytuacji ale wybieraj ćwiczyć czy nie ćwiczyć chyba znamy odpowiedz ułoż sobie trening w taki dni kiedy bedzie mial najwiecej czasu na trening i sen :)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 86 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4533
A po treningu nocka w robocie ? co o tym sądzicie?
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 2566 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10268
Rzeczywiście lipa trochu :/ Ale nie poddawaj się może coś ci się ułoży
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2749 Wiek 46 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 14835
Spisz po 5h dziennie i pytasz skad zastoj?

Chesz poznac sekret? Nie ma sekretu. Dzieciak byl zszokowany, ta mina sie nie zmienia. Nie wiedzial ze cala informacja
ktorej kiedykolwiek bedzie potrzebowal juz tu jest. Tu i w milionach silowni na calym swiecie. Problem w tym ze prawda
nie jest piekna. Problem w tym ze ten sekret jest nudny i nieciekawy. Sekretem jest wytrwalosc.
The Journey - Animal

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 86 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4533
OK teraz już wiem jak bede robił.Snu bedzie wiecej ok 7h tylko,ze po treningu do domu na godzine odpoczynek i nocka!
Lepsze chyba to niz siłka buda nocka pod rząd i do tego stres(stres rozumiem jako w****ien..).
A co powiecie odnośnie posiłków przy tego typu trybie?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1537 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 10309
Jezeli chodzi o jedzenie do działu odzywianie tam Ci najlepiej doradzą 7h snu to juz lepiej!

..........:::::::::W Życiu Spotyka Nas Jedynie Tylko To Co Jesteśmy W Stanie Znieść!!::::::::.........
[ON]

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2749 Wiek 46 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 14835
Wiesz co? Ja nie wiem czy dla Ciebie nie byloby lepsze w tydoniu odpuscic, skupic sie na wypoczeciu dobrym, a przywalic dwa dobre treningi w weekend. ("Full body dzielone na dwa" jesli mozna tak powiedziec, albo poprostu podzial na dwa.)

Chesz poznac sekret? Nie ma sekretu. Dzieciak byl zszokowany, ta mina sie nie zmienia. Nie wiedzial ze cala informacja
ktorej kiedykolwiek bedzie potrzebowal juz tu jest. Tu i w milionach silowni na calym swiecie. Problem w tym ze prawda
nie jest piekna. Problem w tym ze ten sekret jest nudny i nieciekawy. Sekretem jest wytrwalosc.
The Journey - Animal

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 457 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2504
dokładnie tak jak mówi dzi!

rób jeden trening full body workout pełny w jeden z dni od pon do czw, a w sobotę i niedzielę ładuj podzielony fbw

Ja wyp*****lam ciężary a Ty sam gryf
"Wygląd z tyłu masz taki jak byś od dziecinstwa był używany zamiast konia do orania ziemi."

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 86 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4533
Więc mam poniedziałek-trening,jestem wypoczęty i pozniej sen.Czwartek jestem wypoczety i trening,lecz niestety pozniej nocka.Dalej prawdopodobnie sobota,lub piątek wieczorem.W piątek robie lightowy trening wiec ten 3 dzien mysle dam rade.Jest juz cos lepiej.
Mój wycisk to tylko 95 kg.W ten poniedziałek prawie miałem zaliczoną stówe.Tydzien temu wogole nie mogłem jej ruszyc....Jest postęp.Zobaczymy jak dalej pujdzie.
Sobota i Niedziela mi za bardzo nie pasi.Zamknięta siłownia na której ćwicze...
...
Napisał(a)
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 295 Napisanych postów 14936 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 31442
JESLI SILOWNIA ZAMKNIETA A TO JEDYNY PROBLEM TO ZMIEN SILOWNIE. DOWAL LEKKI TRENING W TYGODNIU(OKOLICE SRODY, MOZE SIE PRZESUWAC).

ja aktualnie jestem zmuszony cwiczyc tak: sr, sob, niedz.

Cwicz tak;

SR; bary, gorne plecy
-wyc zaa karku skrocone do czubka glowy: 15/12/10/8/10/12/15 (2 minuty przerwy)
-wioslowanie jednoracz na wyciagu dolnym (rozciagaj lopatki) 10/8/6/4/10 (1 minuta przerwy miedzy lewa-prawa-lewa itd)
-unoszenie sztangielek bokiem stojac 15/15/15 (1 minuta przerwy)
-sciaganie drazka do klatki 15/15/15 (1 minuta przerwy)

Sob: klata, bic, tric
-wyc lezac 5*5 zacznij lekko(60-70% maxa!!!) i co tydz dokladaj po 2,5kg, nie wiecej! (dowolna przerwa)
-skos sztangielkami chw neutralny 4*8-10 powt (2 minuty przerwy)
-naprzemienne mlotki 10/8/6/4 (2 minuty przerwy)
-prostowanie do dolu 15/12/10/8 (2 minuty przerwy)
-uginanie podchw w srodkowym zakresie ruchu 15/15/15 (1 minuta przerwy)
-pompki na poreczach (z ciezarem jak mozna) 15/15/15 (1 minuta przerwy)

Niedziela: nogi, prostowniki, brzuch przedramiona
-Przysiady ze sztanga z przodu lub z tylu (metoda jak w wyc lezac)
-wspiecia na palce ze sztanga(ciezar 20kg wiekszy niz w siadach), 3*50powt
-martwy ciag na prostych nogach 12/10/8/10/12
-prostowanie nog 3*30p
-uginanie nog 3*30p
-brzuch 3*50powt
-nadg podchwytem 3*50p
-nadg nadchwytem 3*50p

Powinienes jednak zmienic silownie! taka praca.

Poza tym wez tydzien wolnego od treningow bo jak piszesz czujesz sie wypalony!

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

nogi no właśnie!!

Następny temat

Plan treningowy gęstosciowy do poprawy

electro
Polecane artykuły