SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak Ćwiczyć W Takich Okolicznościach?

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2428

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2749 Wiek 43 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14835
Wodyn, mozesz jeszcze przy okazji wytlumaczyc dlaczego wszedzie robisz "przeplatanke"? Tj. cw na bica, cw na trica, cw na bica, cw na trica. Potem czworoglowy, dwuglowy, czworoglowy, dwuglowy.
Przyczyny wady i zalety.

Chesz poznac sekret? Nie ma sekretu. Dzieciak byl zszokowany, ta mina sie nie zmienia. Nie wiedzial ze cala informacja
ktorej kiedykolwiek bedzie potrzebowal juz tu jest. Tu i w milionach silowni na calym swiecie. Problem w tym ze prawda
nie jest piekna. Problem w tym ze ten sekret jest nudny i nieciekawy. Sekretem jest wytrwalosc.
The Journey - Animal

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
a jaki jest sens cwiczyc miesnie bez powera?

Wlokna szybkokurczliwe wymagaja odzyskania zapasow energii przed podjeciem kolejnego wysilku. kazdy na tym skorzysta, a tacy jak ja (o znacznej przewadze szybkokursczliwych) po prostu MUSZA!!! To tak jak z Twoim tricepsem co na swiezo musisz robic! Ale moge cwiczyc inaczej jesli pierwsze cw zalatwi pobudzenie a drugie zrobie "dla picu"...

WADY? ZA DUZE CIEARU MOGA BYC WADA?

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2749 Wiek 43 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14835
Krew nie ucieka w miedzyczasie?

Chesz poznac sekret? Nie ma sekretu. Dzieciak byl zszokowany, ta mina sie nie zmienia. Nie wiedzial ze cala informacja
ktorej kiedykolwiek bedzie potrzebowal juz tu jest. Tu i w milionach silowni na calym swiecie. Problem w tym ze prawda
nie jest piekna. Problem w tym ze ten sekret jest nudny i nieciekawy. Sekretem jest wytrwalosc.
The Journey - Animal

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
Na to trzeba ok 30minut w warunkach norm temperatury... a nawet jak ucieknie to mozna ja "nagonic" z powrotem, i to jeszcze latwiej niz na poczatku...

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 86 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4533
Minął tydzień od mego posta.Z czasem lepiej choć praca wyglada w miare podobnie,natomiast trening rozłożony pon,czw,pt.
Wreszcie poszło z 95 na klate na stówe.
Na bica z 40 na gryfie na 45,hantle 16-22kg,barki ładnie w przód i jest w miare ok.Wspomagam sie małą kreatyną olimpa.Śpie tak by być wypoczęty i odrazu jest lepiej...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2749 Wiek 43 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14835
no to rozpisz nam kiedy spisz skoro trening masz pon, czw, pia

Chesz poznac sekret? Nie ma sekretu. Dzieciak byl zszokowany, ta mina sie nie zmienia. Nie wiedzial ze cala informacja
ktorej kiedykolwiek bedzie potrzebowal juz tu jest. Tu i w milionach silowni na calym swiecie. Problem w tym ze prawda
nie jest piekna. Problem w tym ze ten sekret jest nudny i nieciekawy. Sekretem jest wytrwalosc.
The Journey - Animal

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 86 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4533
Trening W Poniedziałek Godzina 14.Nastepnie Po Dwógodzinnym Treningu Do Szkoły.Godzina 22 w domu.No i sen zazwyczaj ok 2.Śpie do godziny 13.
Wtorek-Cały Dzień Wolny,Nocka na godzine 23-6.
Śpie Do Godziny 14.
Środa 15-21 szkoła.Powrót I Sen jak mi pasuje.
Czwartek Siłownia-Godziny Wieczorne_ok 18.Następnie Powrót do domu i niestety praca.Nocka 23-6.
W piątek śpie do ok 13.Czyli koło 6h.Ide do szkoły,a po szkole trening.
Jak mowiłem wcześniej piątek jest typowo lightowym treningiem

Ćwicze Pon Klata+bic (klata na siłe-daje samą prostą),bic -hantle,i na gryfie
Czwartek-Barki-Gryf+ ćwiczenia na atlasie + nogi(atlas)+kaptury
Piątek To tric,i lekko grzbiet.Choć W pracy robota fizyczna-tak wiec grzbiet bardziej na luzie traktuje.Pozatym jest on dość mocny!
Wszystko prócz klatki wykonuje w seriach po 10powt
Jem tak by nie być głodnym,ale nigdy do syta.Czesto,lecz mało...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2749 Wiek 43 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14835
ostro, szczere gratulacje ze to ulozyles

powiedz jeszcze ile Ci wychodzi snu na dobe srednio bo sie nie polapalem

Chesz poznac sekret? Nie ma sekretu. Dzieciak byl zszokowany, ta mina sie nie zmienia. Nie wiedzial ze cala informacja
ktorej kiedykolwiek bedzie potrzebowal juz tu jest. Tu i w milionach silowni na calym swiecie. Problem w tym ze prawda
nie jest piekna. Problem w tym ze ten sekret jest nudny i nieciekawy. Sekretem jest wytrwalosc.
The Journey - Animal

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 86 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4533
Z Poniedziałku na wtorek zazwyczaj ok 9h
Wtorek ok7h
Środa ok 9h
Czwartek 6h
Piątek,Sobota,Niedziela=Jak mi pasuje.Tylko czasami włączam tryb imprezowy,nocny.Oczywiscie unikamy alko!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2749 Wiek 43 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14835
no to wielki wypas, sporo wiecej niz ja
i do tego wolne weekendy!

Chesz poznac sekret? Nie ma sekretu. Dzieciak byl zszokowany, ta mina sie nie zmienia. Nie wiedzial ze cala informacja
ktorej kiedykolwiek bedzie potrzebowal juz tu jest. Tu i w milionach silowni na calym swiecie. Problem w tym ze prawda
nie jest piekna. Problem w tym ze ten sekret jest nudny i nieciekawy. Sekretem jest wytrwalosc.
The Journey - Animal

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

nogi no właśnie!!

Następny temat

Plan treningowy gęstosciowy do poprawy

WHEY premium