1.może zaczne pierw od brzucha. ile razy w tygdoniu najlepiej trenowac brzuch ?
trenować pospolite brzuszki z różnymi "kombinacjami czy wziąć sie może za 6W ?
2.podciąganie na drążku...wiadomo to cwiczenie wykonujemy podczas treningu na plecy i tak robie. ale czy to starcza jeden raz w tygodniu ?
3.pompki...tutaj również pytanie ile razy w tygdoniu najlepiej robić pompki.
może ktoś uzna te pytania za głupie ale poprostu wiadomo dziennie nie każdemu sie cche każde to ćwiczenie robić dlatego pytam ile razy w tygodniu najlepiej aby dobrze sie wszystko "rozwijało" ;)
trenować pospolite brzuszki z różnymi "kombinacjami czy wziąć sie może za 6W ?
2.podciąganie na drążku...wiadomo to cwiczenie wykonujemy podczas treningu na plecy i tak robie. ale czy to starcza jeden raz w tygodniu ?
3.pompki...tutaj również pytanie ile razy w tygdoniu najlepiej robić pompki.
może ktoś uzna te pytania za głupie ale poprostu wiadomo dziennie nie każdemu sie cche każde to ćwiczenie robić dlatego pytam ile razy w tygodniu najlepiej aby dobrze sie wszystko "rozwijało" ;)
Krzysztof Piekarz
