Szacuny
0
Napisanych postów
163
Wiek
35 lat
Na forum
19 lat
Przeczytanych tematów
852
Witam
Jestem po cyklu po kreatynie (25dniowym), co prawda trochę załamany, bo już spadłem 2 kilogramy z 4 przybranych, ale co dalej, co mam brać w tym miesiącu mam na oku garnier 5 kg mass XXL. Ale czy mógłbym kupić coś lepszego za około 130zł????????
Szacuny
7
Napisanych postów
1264
Na forum
20 lat
Przeczytanych tematów
37668
gainer to raczej wg braków w diecie, jak dla mnie to kase przeznacz na witmainy, białko, itp, alb ozostaw na nastpeny cykl (który zrób z głową, przynajmniej dla mnie 25dni na krecie nei warte jest marnowania czasu i kasy0
pozdro
Szacuny
0
Napisanych postów
163
Wiek
35 lat
Na forum
19 lat
Przeczytanych tematów
852
Czyli teraz przez ten miesiąc lepiej nie brać nic i w następnym razem z kreatyna jak tego, garnierka wezmę to lepsze efekty będą??
Bo dieta jest ale czuje ze by się przydało jeszcze trochę kalorii
Szacuny
0
Napisanych postów
163
Wiek
35 lat
Na forum
19 lat
Przeczytanych tematów
852
Dobra ja teraz właśnie pisze o tej przerwie czy lepiej w tej przerwie dowalić tego garniera czy zostawić kasę na za miesiąc to będę miał jakieś 250 zł na cykl to bym mógł się nieźle chyba za to urządzić
A co do tego cyklu, co teraz był to proszę o podpowiedz byłem chory i od piątku do niedzieli nie brałem kreatyny, bo się kurowałem to właśnie wtedy tak mi waga spadła i czy teraz jeszcze trochę pociągnąć do końca ten cykl, bo jeszcze mi kreatyna została czy już nie ma sensu tego dłużej ciągnąc po tej trzy dniowej przerwie i tym spadku(dzisiaj brałem, ale czy dalej brać czy dać sobie luzu, bo i tak już nic z tego nie będzie)??
Szacuny
0
Napisanych postów
163
Wiek
35 lat
Na forum
19 lat
Przeczytanych tematów
852
Ale to były 3 może 4 dni a nie tydzień nie wiem, co robić jeszcze mam z 70 g kreatyny, bo cykl zaczepem, od 4 więc to nawet 25 dni nie trwał,(ale marnacja):(