no zmniejsz liczbe cwiczeń na przednie barki, bo z bardzo je zmęczysz tym treningiem, kolega dobrze napisał żbyś wprowadzil jako pierwsze ćiczenie na boczny mięśień. ja wiem że na przednie jest presja zawsze bo niby sa najsilniejsze, ale ja na podciąganie sztangi do brosy biore tyle ilu wielu z tąd nei weźmie na wycisk za karku, więc to jest też bardzo cieżkie ćwiczenie dlatego weź mniejszy ciężar i po podciągnięciu nie opuszczj do końca tylko tak do wysokości pempka , może troszeczke nizej,i podnos samymi barkami bez bicepsu i przedramion, musisz sie nauczyc kontrolowac mięśnie(ja jestem cwany, bo już pare razy robilem podjazdy pod ćwiczenia i wiele mnie to nauczyło ;) ostatnio wziełem sie serio za to i jakoś idzie).Konrola mięśni jest ważna np. w ćwiczeniu pleców żeby maxymalnie wyłączyc bices, a wtedy sa efekty. Ćwicz ćwicz a bedzie dobrze

3x3