SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Nareszcie namalowałem swoją masówke... :)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1944

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 685
witam! przedstawiam wam do oceny i poprawy swoją rozpiskę, powstała po wielkich bólach dzięki atlasowi ćwiczeń i temu forum, na 110% coś jest w nim nie tak, bo dopiero zaczynam przygodę z kulturystyką, przedewszystkim brakuje w nim ilości serii i powtórzeń, bardzo proszę o uzupełnienie tego elementu, jedna partia mięśni z którą sobie nie dałem rady to górna część nóg, mam nadzieje na jakieś propozycje ćwiczeń z waszej strony, jak już wspominałem dopiero zaczynam swoją przygodę z siłownią, mój staż to treningi act na wf, po diete wybieram się wkrótce do dietetyka, moja siłownia to regulowana ławeczka, sztanga prosta i łamana, hantle, drążek i kanapa do odpoczywnia, dodatkowo będe chodził na basenik, saune, solarium oraz regularnie biegał, mam jeszcze jedno pytanie: kiedy mogę zacząć trenować szóstke weidera, acha bardzo proszę o nie pisanie postów w stylu: "plan jest do d***, koniec" tylko proszę o wyjaśnienie moich błedów, żebym ich w przyszłości nie popełniał, pozdro

poniedziałek: klatka + triceps

wyciskanie sztangi w leżeniu na ławce poziomej
wyciskanie sztangi w leżeniu na ławce skośnej - głową w górę
wyciskanie sztangi w leżeniu na ławce skośnej - głową w dół
rozpiętki ze sztangielkami w leżeniu na ławce poziomej

wyciskanie "francuskie" sztangi w siadzie
wyciskanie "francuskie" jednorącz sztangielki w siadzie
prostowanie ramienia ze sztangielką w opadzie tułowia

środa: plecy + biceps

podciąganie na drążku szerokim uchwytem
podciąganie końca sztangi w opadzie
wznosy barków "sztrugsy"
unoszenie tułowia z opadu

uginanie ramion ze sztangą stojąc podchwytem
uginanie ramion ze sztangielkami stojąc (uchwyt "młotkowy")
uginanie ramion ze sztangą na "modlitewniku"

piątek: barki + nogi

wyciskanie sztangielek
unoszenie sztangielek bokiem w górę
unoszenie sztangielek w opadzie tułowia

...

wspięcia na palce w staniu
odwrotne wspięcia w staniu

Życie zaczyna się po czterdziestce... w bicepsie :D

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2125 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6171
Ale kłutnia, ja nie mogę. Naprawde na tym forum można się pośmiać przy takich topicach
Gość chce żeby mu plan poprawić, ktoś schodzi na inny temat i... już rozmowa jest nie na temat
Masakra...

Jeśli opuszczasz trening, to ktoś inny kto pragnie zwycięstwa bardziej ma wtedy trening życia i
już nigdy go nie dogonisz...

Animal

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 22233
z tego co pamietam twoj avatar jest niedozwolony, wg regulaminu nie wolno propoagowac srodkow tego typu

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 457 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2504
poniedziałek: klatka + triceps

wyciskanie sztangi w leżeniu na ławce poziomej
wyciskanie sztangi w leżeniu na ławce skośnej - głową w górę
wyciskanie sztangi w leżeniu na ławce skośnej - głową w dół - nie ma sensu tyle wyciskań skoro dopiero zaczynasz swoją przygodę z siłownią!
rozpiętki ze sztangielkami w leżeniu na ławce poziomej

wyciskanie "francuskie" sztangi w siadzie
wyciskanie "francuskie" jednorącz sztangielki w siadzie - rób dwurącz :]
prostowanie ramienia ze sztangielką w opadzie tułowia

środa: plecy + biceps

podciąganie na drążku szerokim uchwytem
podciąganie końca sztangi w opadzie
wznosy barków "sztrugsy"
unoszenie tułowia z opadu

uginanie ramion ze sztangą stojąc podchwytem
uginanie ramion ze sztangielkami stojąc (uchwyt "młotkowy")
uginanie ramion ze sztangą na "modlitewniku"

piątek: barki + nogi

wyciskanie sztangielek
unoszenie sztangielek bokiem w górę
unoszenie sztangielek w opadzie tułowia

...

wspięcia na palce w staniu
odwrotne wspięcia w staniu
na nogi dodaj przysiady :]

Ja wyp*****lam ciężary a Ty sam gryf
"Wygląd z tyłu masz taki jak byś od dziecinstwa był używany zamiast konia do orania ziemi."

...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 11895 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 164753
brak ćwiczenia na prostowniki pleców nogi zaczynaj od przysiadów daj hacki i wspięcia
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2125 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6171
poniedziałek: klatka + triceps

wyciskanie sztangi w leżeniu na ławce poziomej 3x 12/10/8
wyciskanie sztangi w leżeniu na ławce skośnej - głową w górę 3x12-10
wyciskanie sztangi w leżeniu na ławce skośnej - głową w dół – tu zrób sztangielkami 3x12-10
rozpiętki ze sztangielkami w leżeniu na ławce poziomej 4x12-10

wyciskanie "francuskie" sztangi w siadzie 3x12/10/8
wyciskanie "francuskie" jednorącz sztangielki w siadzie 3x12-10
prostowanie ramienia ze sztangielką w opadzie tułowia 3x12-10

środa: plecy + biceps

podciąganie na drążku szerokim uchwytem 3x max
podciąganie końca sztangi w opadzie -> ja bym dał wiosłowanie sztangą tutaj 3x 12/10/8
unoszenie tułowia z opadu 3x15 (obciążenie dożuć)
wznosy barków "sztrugsy" 3xmax /aż do palenia/-> Szrugusy na końcu

uginanie ramion ze sztangą stojąc podchwytem 3x12/10/8
uginanie ramion ze sztangielkami stojąc (uchwyt "młotkowy") 3x12-10
uginanie ramion ze sztangą na "modlitewniku" 3x12-10

piątek: barki + nogi

wyciskanie sztangielek -> daj wyciskanie sztangi z klatki 4x15/12/10/8
unoszenie sztangielek bokiem w górę 3x12-10
unoszenie sztangielek w opadzie tułowia 3x12-10

...
Przysiady 4x 15/12/10/8
Prostowanie nóg w siadzie 3x12-10
Uginanie nóg w leżeniu 3x12-10

wspięcia na palce w staniu 3xmax /aż do palenia/ -> jedno ćwiczenia raczej wystarczy.


Przerobiłem Ci plan na podstawie tego czego sam się nauczyłem przy swoim, zmany zaznaczyłem. Jak coś zrobiłem źle to mnie poprawcie znawcy, eksperci itp

Jeśli opuszczasz trening, to ktoś inny kto pragnie zwycięstwa bardziej ma wtedy trening życia i
już nigdy go nie dogonisz...

Animal

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 212 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5889
co jest złego w liściu kasztanowca avart w porządku
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 344 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2996
to obrazek liścia klona kanadyjskiego

http://www.probusbhp.pl/ Usługi BHP godne Polecenia~!

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 22233
http://www.canada.pl/Glos_Kanady/arch052000/img/flaga.gif wyglada tak porwnaj.

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 10815 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 59541
Seba ->

http://www.pajacyk.pl - Kliknij.

www.fmoto.pl Forum motoryzacyjne, zapraszam!

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 22233
nie ma w googlach to sciemnilem ze to to mialem ndzieje ze sie nabiezecie widac 1 mysli ale tak definitywnie to lisc maryski

Zmieniony przez - seba_kzn w dniu 2006-08-11 18:23:15

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 22233
http://www.elalmanaque.com/interesante/marihuana.jpg lookac

Zmieniony przez - seba_kzn w dniu 2006-08-11 18:24:38

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Stara szkoła martwego ciągu ...

Następny temat

Problem z A6W- SOGi

electro
Polecane artykuły