SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

potrzebuje pomocy w ułozeniu diety do kreatyny.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3389

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 147
Witam wszystkich
Mam 21 lat,ok 190cm i 65kg
szukałem jakiejs diety dobrej dla mnie ale niewiem co wybrac i nie mam durzo czasu na czytanie i szukanie informacji bo cały czas jestem poza domem.
Kupiłem sobie kreatyne,dextroze,tauryne,białko serwatkowe i jeszcze myslałem zeby dokupic glutamine,reaktor pro 3 i carbo chciał bym znac wasze zdanie czy warto jeszcze dokupywac te zeczy.Mam jeszcze tran,oliwe z oliwek extra virgin(i niewiem co to znaczy ze tłuszczy zazywac ok 25-30% jak sie to ma np.do ilosci jaka trzeba zjesc),multi witamine,b-compositum z dodatkiem b-12...
chciał bym nabrac troche masy miesniowej i tłuszczu bo jak mierzyłem to miałem 4%
pracuje od 8-17 lekka fizyczna ppraca,a wieczorami chyba sie zapisze na siłownie ale niewiem czy nie wystarcza mi cwiczenia w domu co o tym sadzicie??
mam nadzieje ze mi pomozecie
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 147
pomuzcie bo nie mam do kogo zwrucic sie z tym pytaniem,moze juz komus sie tak zdarzyło i ma na to jakies sposoby.
tak poza tym to czuje sie swietnie mam durzo energi...
juz powoli widac efekty:)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 731 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3713
ciezka sprawa pod kreatyne sie układa specjalna diete musisz spytac speców

http://www.sfd.pl/temat274664/  końcowka redukcji by rike

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 731 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3713

http://www.sfd.pl/temat274664/  końcowka redukcji by rike

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 340
Czlowieku kup sobie Gaineraaa i kreata to narazie styka pozatym dieta zrob soie i daj ja do oceny ja ja napewno zobacze wiec spox wejdz na strone vitalmaxa tam masz tabele kaloryczne w download pozdrawiam i czekam

God Bles Me

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 1564 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 11141
też się chętnie dowiem jak się układa diete do krety

"niewiem co to znaczy ze tłuszczy zazywac ok 25-30%"

odpowiedź:

L. wysłanych artykułów 1
L. przecz. artykułów 0

Proponuję na start zarobek w wysokości ok 2000zł. 100% ONLINE, min. 18lat.
-Bez Polecania
-Bez Inwestycji
-Bez Sprzedaży
kontakt: [email protected]

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 147
A z tym tłuszczem to pisało tak "20-25% zapotrzebowania kalorycznego"
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 45261
lepie diety

40% węgle
30% tłuszcze
30% białka

dla aktywnych sportowo

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 147
a sa tu moze jakies spece co mi cos powiedza co powinno sie jesc do kreatyny i czy warto wydawac dodatkowa kase.ogulnie nigdy nie cwiczyłem dopiero teraz postanowiłem sie zabrac za siebie chce przybrac na masie codzi mi o tłuszcz i o miesnie.
Pomuszcie cos prosze
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 45261
a ruszyleś główką i poczytałeś posty podwieszone?

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3676 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 22018
Tu masz punkty:

1. Cześć
2. Zacznij najpierw ćwiczyć
3. Jeśli nie masz zatłoczonej siłowni to ćwicz ACT
4. Jeśli masz zatłoczną siłownię to ćwicz FWB
5. Ułóż dietę
6. Pan powyżej z nicka Rothen nie ma na czole napisanego znawcy ale uwież mi - on się zna
7. W związku z powyższym dostosuj się do tego
8. Pomyśl i wstaw dietę
9. Szkoda kasy na kreatynę jesli dopiero zaczynasz ćwiczyć
10. Dlaczego? Bo będziesz rósł bardzo dobrze tylko na samej diecie
11. Powodzenia
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 147
a czyli jak mam np jak mam jesc 3000kcal to carbo mam jesc ok 13g dziennie ... po prostu 40% z zapotrzebowania kcal
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dietka na mase do oceny

Następny temat

ckd czyli ciezko katujemy dupe

electro
Polecane artykuły