Witam wszystkich
Mam 21 lat,ok 190cm i 65kg
szukałem jakiejs diety dobrej dla mnie ale niewiem co wybrac i nie mam durzo czasu na czytanie i szukanie informacji bo cały czas jestem poza domem.
Kupiłem sobie kreatyne,dextroze,tauryne,białko serwatkowe i jeszcze myslałem zeby dokupic glutamine,reaktor pro 3 i carbo chciał bym znac wasze zdanie czy warto jeszcze dokupywac te zeczy.Mam jeszcze tran,oliwe z oliwek extra virgin(i niewiem co to znaczy ze tłuszczy zazywac ok 25-30% jak sie to ma np.do ilosci jaka trzeba zjesc),multi witamine,b-compositum z dodatkiem b-12...
chciał bym nabrac troche masy miesniowej i tłuszczu bo jak mierzyłem to miałem 4%
pracuje od 8-17 lekka fizyczna ppraca,a wieczorami chyba sie zapisze na siłownie ale niewiem czy nie wystarcza mi cwiczenia w domu co o tym sadzicie??
mam nadzieje ze mi pomozecie
Mam 21 lat,ok 190cm i 65kg
szukałem jakiejs diety dobrej dla mnie ale niewiem co wybrac i nie mam durzo czasu na czytanie i szukanie informacji bo cały czas jestem poza domem.
Kupiłem sobie kreatyne,dextroze,tauryne,białko serwatkowe i jeszcze myslałem zeby dokupic glutamine,reaktor pro 3 i carbo chciał bym znac wasze zdanie czy warto jeszcze dokupywac te zeczy.Mam jeszcze tran,oliwe z oliwek extra virgin(i niewiem co to znaczy ze tłuszczy zazywac ok 25-30% jak sie to ma np.do ilosci jaka trzeba zjesc),multi witamine,b-compositum z dodatkiem b-12...
chciał bym nabrac troche masy miesniowej i tłuszczu bo jak mierzyłem to miałem 4%
pracuje od 8-17 lekka fizyczna ppraca,a wieczorami chyba sie zapisze na siłownie ale niewiem czy nie wystarcza mi cwiczenia w domu co o tym sadzicie??
mam nadzieje ze mi pomozecie
Krzysztof Piekarz
