SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Uodpornienie na kreatynę ?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1810

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 606
Nie wiem czy to prawda, ale gdzieś obiło mi się o uszy/oczy stwierdzenie że organizm wraz z ilością cykli kreatynowych uodparnia się na jej zwiększoną ilość i masówka nie przynosi już później takich efektów jak założmy przy pierwszych cyklach. Zakładając że jest to prawda, to jeśli zrobię w tym roku kilka cykli i odstawię kreatynę założmy na 5 lat to czy zaczynając cykle z kreatyną po tych pięciu latach to czy będzie ona działać tak jak za moich pierwszych cykli w karierze ??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 254 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1653
jak bierzesz cały czas mono to efekty z każdym cyklem słabną, dlatego należy stopniowo brać kreatynę o coraz silniejszym działaniu kiedy obecna zaczyna tracić swą efektywność a nie zaczynać np. od stacków

!!! SHUT THE f*** UP AND TRAIN !!!

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 241 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1309
j.w

Niech masa będzie z Wami!

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 687 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8759
jak sie wezmie na 1 cykl stak, to mono i tak pozniej podziala. tylko po co brac na 1 cykl staka, jak na mono efekty sa super :>

Impossible is nothing

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1550 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 18932
na kreatyne sie nikt nie uodparnia
prowadząc nawet stała suplementacje są efekty stosowania

robiąc przerwy poprostu bardziej szokujemy organizm

bunchet

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 3208 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 17274
dłuższe przerwy i po problemie;
ile cykli rocznie zamierzasz robić?

Istnieją trzy rodzaje kłamstwa: przepowiadanie pogody, statystyka i komunikat dyplomatyczny.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 271 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3501
Cykliczność to podstawa. W diecie też.
Jeśli organizm wyczai, że dostaje dany składnik ciągle i w nadmiarze, zaczyna go marnować.

Z drugiej strony, im masz większą masę, tym potrzeba więcej "sztuczek" żeby zyskać jeszcze więcej.
Kreatyna zadziała super na gościa co ma 30cm w bicepsie, ale nie zadziała tak samo super gdy po latach gość ma już 45. Jeśli byłoby inaczej, kulturyści rośliby w nieskończoność...

"Nie biorę kokainy, bo się boję, że mi wypali trzecie nozdrze."
(Woody Allen)

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 14080
Ja dziwnie zaczynałem:P Np kupilem 500gr mono była dieta i mnie slabo ruszyło:P Pozniej odrazu skoczylem na 2puchy stacka i mnie pocieło jak glupiego:D ogolnie nie zaluje:P Lecz teraz wiem ze moglem ruszyc po mono np z jabłczanem jakims a nie odrazu stack=
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 606
Dzięki za info wszystkim :) , co do moich cykli no to właśnie jeszcze mam wątpliwości co do tego czy zaczynać już "pakować" ;] i robić po 4-5 cykli rocznie czy teraz tylko walnąć ze dwa cykle i jechać normalnie z dietą jeszcze ze dwa latka a potem dopiero suple na powaznie, mam 17 lat ważę 72 kilo przy 180 cm i praktycznie nie rosnę ani tak ani tak :).... co do treningów to na siłowni około 6 miechów, wcześniej około przez rok jak szalony pompki drążek hantle ( początki... myślałem że im więcej tym lepiej...) no i przygoda ze sztukami walki... siła, rzeźba jest więc i może trochę masy by się przydało...

No nie wiem jeszcze poczytam trochę i się zdecyduje jak to będzie, chociaż mam w domu już puszke mono i puszke xp wiec bede musiał wziąć żeby się nie zmarnowało :)

jeszcze raz dzięki :P
...
Napisał(a)
SneS Personal Trainer
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 7157 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 100770
zadbaj o diete i ruszy:> a mono i xp mozesz zarzucic na zime

*TRENER PERSONALNY* - kompleksowa pomoc ONLINE w zakresie TRENINGU, DIETY i SUPLEMENTACJI.

Kontakt: [email protected]
http://WWW.AKIELASZEK.PL
https://www.facebook.com/KamilAkielaszekTrenerPersonalny/
https://www.instagram.com/kamilakielaszek/

BLOG(żywienie,trening,suplementacja): Alternatywne podejście do kształtowania sylwetki:
http://www.sfd.pl/Kamil_Akielaszek__alternatywne_podejście_do_kształtowania_sylwetki-t1076973.html

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wpc 80 Ostrowia ktory smak najlepszy

Następny temat

DIBENCOZIDE MAGUM-KREATYNA GLUTMINA I DEKSTROZA

electro
Polecane artykuły