SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Co wazniejsze dieta czy trening? DO MLODYCH!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 31715

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 1864 Wiek 29 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 9591
białko przecież ma właściwości termogeniczne, więc z odchudzaniem ma trochę wspólnego




Zmieniony przez - CHICKEN w dniu 2005-08-17 12:52:26

Pij wodę - woda daje siłę - napędza parowozy!

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 5431 Wiek 46 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 32825
Czorcia 07 - dziękówa i odbijam oczywiście

Panuj nad wszystkim,nad czym możesz zapanować.
Resztę traktuj jak kupę gówna,
a jeżeli musisz paść,
to z dymiącym rewolwerem.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1284 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12989
Oczywiscie, do redukcji duze ilosci bialka są potrzebne, to racja i wiem o tym, ale co facetowi po 600gramach izolatu za 80zl, bez przesady.
Fakt, że zanim zobaczylem jak on kupuje bialko to widzialem go wczesniej jak zajechal mercedesem z otwieranym dachem wiec pomyślałem, niech sprzedający zarabia, facet i tak ma wystarczająco kasy.

Nie chodzi mi o ten przykład, bo takich i podobnych jest naprawde bardzo dużo, chciałem tylko podkreślić, że brak wiedzy jest ogromnym plusem dla różnego rodzaju sklepów z odżywkami.

" (...) wystarczy ruszyć dupę i pokazać klasę (...) "
---------------------------------
www.jwip.pl
www.wlodarek.waw.pl

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 1864 Wiek 29 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 9591
racja

Pij wodę - woda daje siłę - napędza parowozy!

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 92 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1625
Myśle Panowie ,żę nie zawsze macie racje. Dieta jest dobra jak ma się czas na spokojny posiłek ale gdy człowiek pracuje w biegu, znajduje czas jedynie na trening to nie zbuduje masy na "pokątnym", szybkim jedzeniu kanapek. Wtedy odżywki które można wręcz "wlać" szybko w siebie są jedynym rozwiązaniem. Rozumiem ,że Wy macie czas na normalny posiłek. Ja niestety nie i wydaje na odżywki naprawde sporo pieniędzy a co najważniejsze z pozytywnym skutkiem. Pozdrawiam

Każdy może być duży!!!!

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 6919 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 36481
Witam!

Dziekuje za sogi - milo mi ze jeszcze od czasu do czasu ktos poczyta tego posta

Wesołych


Pozdr

Zmieniony przez - czorcia7 w dniu 2005-12-17 12:43:52
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 336
A ja odswierze bo znowu robi sie szalenstwo z postami typu 'co ma mase' itp.

You musn't give up!
Always believe in yourself!

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1268 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11409
To i ja przeczytalem,dobry post,dalem soga. Mam tylko pytanie i prosilbym Cie czorcia7 oraz innych ekspertow SFD o odpowiedz.Typ budowy-ektomorfik.Cel-zdobycie masy. Mam diete na mase ktora zamiescilem tutaj https://www.sfd.pl/temat273830/  Czy jesli: Mam dobra diete w ktorej realizuje obliczone wczesniej zalozenia odnosnie zapotrzebwoania na bialka, tluszcze i ww to czy dolozyc do tego jeszcze Gainer?, chociazby w ilosciach 2x40g dziennie,aby byc pewnym ze bilans kcal oraz skladnikow bedzie dodatni. Za pomoc SOGi

ZAKŁADY BUKMACHERSKIE
Zgarnij BONUS 40zł
www.bwin.com/?pid=1209&pt=2&language=9&mc=MGM-IY/cnHGpn65IIrXLuJlJw=== 

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 6919 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 36481
Witam

Jezeli dieta calkowicie pokrywa twoje zapotrzebowanie na b/ww/t to moim zdaniem dodawanie gainera nie ma sensu.
Jezeli juz koniecznie chcesz go hapsnac to mozesz czasem dla urozmaicenia zastapic jakis posilek (najlepiej potreningowy) gainerem.

Pozdr

Zmieniony przez - czorcia7 w dniu 2006-09-07 23:02:35
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 6919 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 36481
O soga dostalem
Wiec jeszcze czasem ktos czyta te archiwalne posty

Pozdr
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Do ekspertów... AMINKI vs KONCENTRAT białkowy

Następny temat

Zastój po roku treningów - co kupić?

electro
Polecane artykuły