niezly trening, wyrzuc wyciskanie na maszynie, bo sie nie przeklada na zaden ruch w prawdziwym trojwymiarowym swiecie
wyrzuc tez polprzysiad
mozesz dolozyc martwy ciag
nie rob wiecej w serii niz 5 powtorzen (na sile), odpoczywaj 3-5 minut miedzy seriami
moge ci rozpisac cos fajnego, prostego i super skutecznego
skocznosc to jak wiadomo kombinacja sily i szybkosci
jedni skacza z sily i powinni trenowac szybkosc (sprinty, cwiczenia plyometryczne)
inni sa chudzi i szybcy, oni potrzebuja sily (pelny przysiad, martwy ciag)
a paru jest po srodku i musi trenowac i szybkosc i sile
jest prosty test, ktory pozwoli ci ocenic, czy jestes raczej szybki, czy silny, jesli jeszcze nie wiesz
wyrzuc tez polprzysiad
mozesz dolozyc martwy ciag
nie rob wiecej w serii niz 5 powtorzen (na sile), odpoczywaj 3-5 minut miedzy seriami
moge ci rozpisac cos fajnego, prostego i super skutecznego
skocznosc to jak wiadomo kombinacja sily i szybkosci
jedni skacza z sily i powinni trenowac szybkosc (sprinty, cwiczenia plyometryczne)
inni sa chudzi i szybcy, oni potrzebuja sily (pelny przysiad, martwy ciag)
a paru jest po srodku i musi trenowac i szybkosc i sile
jest prosty test, ktory pozwoli ci ocenic, czy jestes raczej szybki, czy silny, jesli jeszcze nie wiesz
Często po treningu ledwo szedłem na nogach.Może za bardzo się przemęczałem?? Mam do dyspozycji siłownie z dużym obciążeniem i spory zapas miejsca do plyometryki.Robiłem maksymalnie 10 powt. w serii,więc na wytrzymałosc to raczej nie było.Ćwiczenia siłowe-wstępowania oraz wykroki.