SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Raz w tygodniu silowy na wyskok do poprawy

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12363

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 2326 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 78561
Robisz ćwiczenia np. przysiady, ale bierzesz mniejsze obciążenie i tempo max. Taki typ treningu będzie już rozwijał moc.
Twoje podst ćwiczenia to powinny być: przysiady, podrzut, zarzut, rwanie. Kilka takich ćwiczeń starczy.

Jedyną rzeczą której powinniśmy się bać jest sam strach

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1754 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12578
Powiem wam cos dziwnego przynajmniej dla mnie bo mowicie o regenereacji.Przed wczoraj zrobilem trening silowy i wczoraj mialem zakwasy i bylem bardzo zmeczony ale pojechalem na trening kosza ciezko bylo bo ciezko ale dalo sie wytrzymac to jeszcze po treningu poszlismy na koszaa na osiedlu i pogralismy troche bylem naprawdee juz padniety i skoczylem do kosza jakos dziwnie wyskoko wziolem pilke i udalo mi sie wsadzic kosz ma wysokosc 310 (mierzone) a wczesniej co to jedynie sie tam lapalem
PS to nie byl pierwszy trening tylko 4 tydzien
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
ale moglbys mi napisac w jakiej kolejnosci mam to robic i po ile serii i powtorzen? nie chce na oko tego robic skoro mam tym trenowac 2 miesiace...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 2326 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 78561
Podrzut; Wyskoki ze sztanga na barkach; Rwanie. Dodajesz cos na brzuch jeszcze
2x6 1-3 tyg
3x6 4-5 tyg
3x5 itd..
3x4
3x3

Jedyną rzeczą której powinniśmy się bać jest sam strach

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
a jak maja wygladac te dwa treningi przed turniejem? same przysiady robic + lydki czy wyprosty na maszynie tez? i ile serii tego robic? np 2 rozgrzewki, 5 normalnych i 3 do kata 45 stopni? czy wiecej?
a co do tego nowego treningu to wolalbym nie skakac jeszcze ze sztanga i robic cos zamiast tego. Wspominales na poczatku o przysiad z 50% obciazenia max...i napisz jak mozesz co oznaczaja te 2x6 itp do czego to sie tyczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 2326 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 78561
Dwa treningi przed turniejem to rób tylko przysiady i cos na łydki. Zadnych wyprostów, prostowan, uginań.
Ile serii...No jak mozesz to zrób ze 3 kazdego cwiczenia po 4-6 powt. Niem moge Ci to dokładnie określic bo to jest doradzanie tylko przez neta. Nie widze Cie.
Co do nowego treningu to jak nie chcesz podskokow to rob zwykle przysiady.
2x6 oznacza 2 serie po 6 powt. A tyczy sie to kazdego cwiczenia.

Jedyną rzeczą której powinniśmy się bać jest sam strach

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
ten nowy trening zaczac od przysiadow?
Przysiady?
Podrzut 2 x 6
Rwanie 2 x 6
Lydki
Czy to troche nie za malo serii?
Brzuch cwicze w nastepnujacy spodob: 3 serie po 15-20 powtorzen wiszac na drabinkach nogi proste podnosze do poziomu
w lezeniu na plecach unoszenie prostych nog x 3
na lawce skosnej glowa w dol zwykle sklony z ciezarkiem 5kg za glowa (10-15 powtrzen + przekladam ciezarek na klatke i dobijam kilka razy) x 3 serie
Skosne 3 serie na twiscie z obciazeniem
Czy moze to tak wygladac?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 2326 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 78561
Dobrze jest.
PO kilku tygodniach dodawaj serie aż dojdziesz do 4.

Jedyną rzeczą której powinniśmy się bać jest sam strach

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1080
@Sołtys i dużo Ci się podniósł jump po tym treningu??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
podniosl podnisol ale teraz jade na zmeczeniu raczej, czekam az nogi mi odpoczna...z miejsca zaczelem wsadzac dwoma na wymiarowy wiec nie jest zle raczej ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Koszykarze -chodzcie tu

Następny temat

Od początku do gwiazdy

WHEY premium