SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

stała suplementacja cp a przerwa w treningach

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2134

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1377 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 17714
zmuszony jestem przerwać wszelkie treningi na min.2 tyg
od mniej-więcej miesiąca biorę małe dawki cp. Czy na czas przerwy odstawić krea w ogóle, czy dalej brać?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3768 Wiek 40 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 113277
hmmm
mozesz zrobic przerwe w sumie ze wzgledu na stala suplementacje
aczkolwiek nie musiszi mozesz dalej pociagnac male dawki cp nawet podczas przerwy

Top Dog

If you wanna job done right you must do it yourself

...
Napisał(a)
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 249 Napisanych postów 41358 Wiek 54 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 126219
zmien cp na mono
taniej bedziesz a bedziesz dalej wysycony
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1377 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 17714
mono nie lubię, sikać po nim mi się chce
przerwa może potrwać dłużej,zależy co lekarz powie za 10 dni. Zaczynam się zadstanawiać,czy nei zrobić miesięcznej przerwy i zrobić normalnego cyklu na stacku jakimś konkretnym,a potem po takim wysyceniu przejść do stałej suplementacji?Bo podejrzewam,że jeśli przerwa potrwa miesiąc to będę załamany spadkami
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 7171 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 74292
Ja nie polecam brac kreatyne przez caly czas...Organizm sie przyzwyczai i nic nie poczujesz...

Jestem tej idei,zeby robic wieksze przerwy i uderzuc z wiekszym cyklem...
tak wiec moje zdanie znasz
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 847 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 12646
cp raczej bym nie polecal na stała suplementacje. No chyba ze normalne dawki.

--|||||||----165------|||||||--
_________________________________

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1377 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 17714
czemu cp nie na stałą? Kosztuje niewiele wiecej niż tcm, a jest trochę tauryny. Biorę 1 dawkę dziennie
chyba zrobię przerwę jednak,może za miesiąc będę miał duużo estru+aakg, to zrobie konkretny cykl
...
Napisał(a)
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 249 Napisanych postów 41358 Wiek 54 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 126219
mono nie lubię, sikać po nim mi się chce

no skoro to jest problem

Ja nie polecam brac kreatyne przez caly czas...Organizm sie przyzwyczai i nic nie poczujesz...

a co ma 'czucie' do efektow ???
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 7171 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 74292
to,ze potem organizm nie bedzie"odzialowywal"na kreatyne odpowiednio...przyzwyczai sie do niego...

zreszta...
jestem tej "teorii"
zeby robic mocne cykle i odstep konkretny
idalej konkretnie walnac
a nie bawic sie codziennie w stala suuplementacje
...
Napisał(a)
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 249 Napisanych postów 41358 Wiek 54 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 126219
chyba kreatyna oddzialywuje na organizm nie odwrotnie ??

swoje zdanie zawarlem w porownaniu z bialkiem

ale jesli psychicznie lepiej ci sie cwiczy majac w swiadomosci extra boost kreatynowy to tego argumentu nie moge zbic :D
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 7171 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 74292
chyba kreatyna oddzialywuje na organizm nie odwrotnie ??
no pewnie...ale potem moze juz "przestac"
duzo jest przypadkow
ze kreatyna nie dziala na dana jednostke spoleczną<>

ale jesli psychicznie lepiej ci sie cwiczy majac w swiadomosci extra boost kreatynowy to tego argumentu nie moge zbic :D

kiedys z kolega robilem jaja
i drugiemu koledze przesypalem vit.c(jak dobrze pamietam)do pudelka z kreatyny
siła rosła poteznie<>
myslal w psychice,ze bierze kreatyne
a sila rosla...serio
poprostu kwestia w "psychice"
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

AKCE

Następny temat

pomoc kreta

electro
Polecane artykuły