SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przerwa w treningach

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 737

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam Panowie za tydzień wyjeżdżam do pracy za granice na 4 tygodnie przez ten czas będę odcięty od siłowni i tu zachodzi pytanie czy będą spadki bo jeszcze nigdy nie miałem tak długiej przerwy od treningów więc nie wiem diety nie dam rady stosować nie będzie czasu ale postaram się jeść w miarę dobrze
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
staraj się jeść dobrze to spadków nie będzie
jednak jak będziesz jadł za mało to nieuniknione
kup sobie jakiegoś bulka i zawsze będzie wyjście awaryjne

https://sklep.sfd.pl/MHP_Up_Your_Mass-opis3075.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
myślę robić chociaż jakieś pompki szeroko,wąsko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 3726 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 24421
Zawsze to jakieś podtrzymanie na duchu :)
Odżywiaj się w miarę dobrze i weź pod uwagę jakiegoś bulka j/w
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 92 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2721
Po pierwszym roku siłowni wyjechałem na wakacyjne prace do Niemiec. Straciłem w miesiąc 7 kilo. Niestety nie pomogły nawet gainery, przy małej ilości czasu na jedzenie i fizycznej tyrce 13h 7 dni w tygodniu. Pocieszające jest że po powrocie do domu waga szybko wróciła do normy:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
myślę że jak będą spadki to minimalne a jak wrócę to się odrobi spokojnie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Powiem Ci tak - różnicy w wyglądzie nie będzie w zasadzie żadnej, jeśli przytrzymasz dietę. Różnica siłowa będzie, ale spokojnie do odrobienia w 3 tygodnie do normalnego poziomu. Różnica w motywacji - może być spora, jak wypadasz z 'cugu' to ciężko czasem wrócić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 3726 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 24421
Dasz radę, nie będzie tak źle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dam rade!!!!!!!!!!! hehe
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Aminokwasy czy serwatka?

Następny temat

Który zestaw lepszy?

WHEY premium