Szacuny
14
Napisanych postów
1377
Na forum
23 lat
Przeczytanych tematów
17714
zmuszony jestem przerwać wszelkie treningi na min.2 tyg
od mniej-więcej miesiąca biorę małe dawki cp. Czy na czas przerwy odstawić krea w ogóle, czy dalej brać?
Szacuny
14
Napisanych postów
1377
Na forum
23 lat
Przeczytanych tematów
17714
mono nie lubię, sikać po nim mi się chce
przerwa może potrwać dłużej,zależy co lekarz powie za 10 dni. Zaczynam się zadstanawiać,czy nei zrobić miesięcznej przerwy i zrobić normalnego cyklu na stacku jakimś konkretnym,a potem po takim wysyceniu przejść do stałej suplementacji?Bo podejrzewam,że jeśli przerwa potrwa miesiąc to będę załamany spadkami
Szacuny
14
Napisanych postów
1377
Na forum
23 lat
Przeczytanych tematów
17714
czemu cp nie na stałą? Kosztuje niewiele wiecej niż tcm, a jest trochę tauryny. Biorę 1 dawkę dziennie
chyba zrobię przerwę jednak,może za miesiąc będę miał duużo estru+aakg, to zrobie konkretny cykl
Szacuny
57
Napisanych postów
7171
Na forum
20 lat
Przeczytanych tematów
74292
chyba kreatyna oddzialywuje na organizm nie odwrotnie ?? no pewnie...ale potem moze juz "przestac"
duzo jest przypadkow
ze kreatyna nie dziala na dana jednostke spoleczną<>
ale jesli psychicznie lepiej ci sie cwiczy majac w swiadomosci extra boost kreatynowy to tego argumentu nie moge zbic :D kiedys z kolega robilem jaja
i drugiemu koledze przesypalem vit.c(jak dobrze pamietam)do pudelka z kreatyny
siła rosła poteznie<>
myslal w psychice,ze bierze kreatyne
a sila rosla...serio
poprostu kwestia w "psychice"