SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

stala suplementacja - pytanie

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2061

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1176 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14842
siema.od poczatku listopada biore Mono zrobilem faze nasycenia przez pierwsze 5 dni po 20g a teraz biore 0,03g/kg mc czyli niecale 2,5g(jade stala suplementacja) i mam takie pytanie czy da sie jakos mniej wiecej okreslic czas przez jaki dziala mono na staelj suplementacji jesli kiedys tzn 4 mies temu zrobilem 1 cykl na mono(byl to moj pierwszy cykl)?? wiem ze to sprawa indywidualna no ale tak mniej wiecej pol roku?? rok??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 2685 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 96609
Jak to ile czasu będzie działało? Tyle czasu ile będziesz brał. Przy stałej suplementacji uzupełniasz mniej więcej ilość kreatyny jaką tracisz dziennie, także działa cały czas, inna sprawa z odczuwaniem działania.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1176 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14842
a da sie okreslic ta odczuwalna dzialalnosc tak mniej wiecej???

Zmieniony przez - BDN w dniu 2006-11-10 19:19:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1176 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14842
odpowie ktos???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3676 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22018
odczuwalna działalność?

bierzez raz na 4 miesiące - czujesz "efekt" mocno bo komórki nie były wysycone kreatyną a teraz są.

stała - nie odczówasz superhiper "efektów" bo komórki są wysycone cały czas podczas brania co gwarantuje stały przyrost
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
biora tak ludzie ale bardzo zadko...nie wiem czy to jest oplacalne, chyba lepiej bedzie raz na jakis czas "zaszokowac" miesnie ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1176 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14842
tak tak to juz wiem ale chodzi mi czy da sie mniej wiecej okreslic czas przez jaki odczuwalne bedzie dzialanie mono na stalej suplementacji(zaznaczam ze mialem juz jeden cykl na mono)

Zmieniony przez - BDN w dniu 2006-11-11 11:21:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ellis ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 126 Napisanych postów 4616 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 53303
Mięśnie są nasycone, praktycznie utrzymujesz ten stan biorąc małe dawki. Mimo wszystko możesz spróbować za kilka miesięcy(np: za ~ 3 miesiące) powtórzyć fazę nasycenia 5-7 dni około 20-30 g na dzień tak by powrócić to tego `super-nasycenia` i pożniej znów kontynuować suplementację małymi dawkami, ewentualnie zrobić przerwę w zależności od potrzeb.

Zmieniony przez - ellis w dniu 2006-11-11 12:02:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1176 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14842
aha wiec np za 3 mies robie przez 5 dni nasycenie po 20g na dzien i biore 0,03g /kg mc i za 3 mies tak samo?? a myslisz ze przez jakis rok moge jechac na stalej suplementacji??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ellis ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 126 Napisanych postów 4616 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 53303
Tak przy takim dawkowaniu myślę, że możesz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1176 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14842
aha dzieki ale myslisz ze przez jakis rok bede czul to odczuwalne dzialanie mimo tego ze kiedys juz zrobilem cykl na mono?

mam jeszcze takie pytanie za kumpla ( zrobil juz 3 cykle na mono)od brata na urodziny dostal 1 duzy CP i 150 MC Jablczanu Aktivity i czy takie dawkowanie bedzie dobre :
-dnt - 1 porcja CP na czczo
-dt - 3 kapsy na czczo, 1 porcja CP przed treningiem , 3 kapsy po treningu


Zmieniony przez - BDN w dniu 2006-11-11 22:07:46
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

MIARKA!

Następny temat

Co kupic na bulka??

WHEY premium