spoko yupie każdemu sie moze zdarzyć
a płakac nad rozlanym mlekiem nie ma co wyzdrowiejesz i dokończysz coz aczełas
a płakac nad rozlanym mlekiem nie ma co wyzdrowiejesz i dokończysz coz aczełas

http://img511.imageshack.us/img511/8932/70235843sy8.jpg ja nosze dres...
ROCK'N'ROLL
, ale mam nadzieje, ze moze mi wymysla pozniej jakis mocny stabilizator i rehabilitacja? Jesli to nic gorszego jak naciagniecie sciegien? Hope so!!!
zreszta dostalam zrype do qazara, wiec sytuacja sie nie powtorzy


nigdy wczensiej czegos takiego nie mialam, az szok%)