SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

TEST - Olimp/Bx redukcja-yupie_girl

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 44542

Nowy temat Temat zamknięty
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 6889 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 100566
spoko yupie każdemu sie moze zdarzyć

a płakac nad rozlanym mlekiem nie ma co wyzdrowiejesz i dokończysz coz aczełas
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 45261
Youpi jestem z tobą <głaszcze>

wrócisz do formy !! Tylko teraz prosze z głową :)

trzymam kciuki za mature

pozdro

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
yupie_girl ZASŁUŻONA
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 4510 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30521
Dziekuje ludziki <przytula>
tomot, zawsze na ostrym wkladaja w gips, ale mam nadzieje, ze moze mi wymysla pozniej jakis mocny stabilizator i rehabilitacja? Jesli to nic gorszego jak naciagniecie sciegien? Hope so!!!
Ja wam jeszcze pokaze co potrafie
i na pewno z glowa zreszta dostalam zrype do qazara, wiec sytuacja sie nie powtorzy

:)

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 3691 Wiek 40 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 84035
właśnie miałem jeszcze dopisać przedtem, żeby Cię qazar stuknął w czułko, ale nie wypadało

Zdrowiej
...
Napisał(a)
boogie ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 6905 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 80672
glowa do gory Yupie- wszystko bedzie dobrze

pare lat temu jak gralem w kosza, w trakcie robienia dwutaktu juz przy samym wyskoku przeciwnik nadepnal mi na stope- cos zabolalo
pozniej gralem jeszcze z 15 min. lekko kustykajac
wrocilem na piechotke do domu (jakis kilometr), niestety wieczorem mialem taka banie wokol kostki, ze nie moglem zalozyc skarpetki (nie mowiac o bucie)
pojechalem wiec na pogotowie i w gips wlozyli
okazalo sie ze peknieta kostka i wylala torebka maziowa

nie, zebym Cie pocieszal, ale tego typu rzeczy sie szybko goja
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 20


niewieże żddnym dietom potem powstaje tz efekt jojo (mojojojo :P) :/

plesiu.1i.pl

...
Napisał(a)
yupie_girl ZASŁUŻONA
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 4510 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30521
boogie, dzieki za pocieszenie
plesiu, ja wierze w diety bez efektu mojo;)

jutro jade do hospitala
czuje, ze sie pozbylam juz wiekszosci miesni na nodze
mam nadzieje, ze wsyztsko bedzie oki:)

wczoraj sie pobawilam i zrobilam sobie indora na parze z warzywami, pycha
ogolem cierpie na totalny brak apetytu nigdy wczensiej czegos takiego nie mialam, az szok%)
jem jak sobie przypomne, ze nie jadlam... myslalam, ze sie bede musiala pilnowac w odwrotna strone

ogolem stresior pzred maturka, wiec sie nie dziwie:)
trzymajcie kciuki! i za nozke i za mature

Pozdr.
yupie_kulawa noga

Zmieniony przez - yupie_girl w dniu 2006-05-02 09:54:50

:)

...
Napisał(a)
Banan BOSS FORUM Doradca
Ekspert
Szacuny 11215 Napisanych postów 73002 Wiek 40 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 962403
zdrówka
rozumiem, ze prowadzisz później...test supli O. ?
...
Napisał(a)
yupie_girl ZASŁUŻONA
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 4510 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30521
kolejne 2tyg...
pozniej reha ok 3-4 i mzo ebede mogla cos robic
chce dalej pozniej poprowadzic test
suple sa dalej

:)

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 767 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23820
niewiem jak to uciebie akurat wyglada ale generalnie powiedzialbym aby sie nienastawiac na takie szybkie powroty

ja w styczniu noge zlamalem jak mi sie wydawalo niegroznie

i tylko sie pytalem lekarza keidy bede mogl w noge grac znowu

jak poszedlem po 2mies do ortopedy ktory wykonywal operacje to mi powiedzial ze w styczniu mi niemowil calej prawdy bo bym 'go oplul, wysmial i wyszedl ze szpitala'

do dzis chodze o kulach i mam rehabilitacje

w noge w tym roku napewno niepogram, nawet niewiem czy wogole pogram

SAMSUNG ML-3561N A4 USB - 1500zł

Drukarka laserowa, mega wydajna do zastosowań biurowych.

Nowa, nieużywana!!!

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Temat zamknięty
Poprzedni temat

Mdłosci po kreatynie ??

Następny temat

POMUZCIE DLA POCZATKUJACEGO

electro
Polecane artykuły