SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mdłosci po kreatynie ??

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3836

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1364 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 28612
Witam.

Dzisiaj zaczełem moją 1 suplementacje. Na forum doradzili mizebym jadl kreatyne 5 tabs rano na pusy żołądek i 5 tab po trening + 5 tabletek w dni nietreningowe rano. Dzisiaj zjadle 1 porcje po przebudzeniu i przez pierwsze 3h zbierało mnie na zyganie, bylem strasznie oslabiony i zle sie czułem. Czy to cos oznacza ?? prosze o pomoc
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 957 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26506
ja na poczatku po kreatynie albo po wogole tych rannych porcjach gdzie dochodzila dextro , mialem bole zoladka , ale przeszlo , sprobuj 2 raz jak znowu zrobi sie tobie az tak zle to wtedy moze przerwij cykl i zapytaj lekarza]

Jeszcze będzie czas - by odpoczywać ... YESSSS

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 16119 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 160511
wątpie aby było to spowodowane kreatyną
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 16119 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 160511
curzon po co na czczo dekstroza?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 957 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26506
tak mi powiedziano - w DT na czczo i po trenie , a w NT tylko rano

Jeszcze będzie czas - by odpoczywać ... YESSSS

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1364 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 28612
No mi doradzono ze dekstroze musze rano brac. A jest inaczej ?

A moze to za duze dawki dla mnie tej kreatyny co ? (albo spowodowane jest to wodą którą piłem, mama mi kupiła niskozmineralizowaną a ja jej strasznie nie lubie i na chama piłem :-/ )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4590 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 40065
Widze że jakaś moda jest na glukoze rano. Po co??? Chyba nie jako transporter;->

Jestem Polakiem – więc mam obowiązki polskie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1364 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 28612
Hehe to sie nie smiej tylko powiedz niedoswiadczonemu :P:P:P:P:P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 16119 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 160511
curzon nie słuchaj wszystkiego co ludzie mówią
Bialymis jaką ilością wody popijasz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1364 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 28612
no na te 5 tabletek z 0.5l pujdzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 349 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3006
ej chlopaki a o co chodiz z ta dextroza??mi tez trener mowil zaby rano krete z dextroza pic..a czemu mowicie ze nie potrzebna??tu chodzi o to ze orgaznim przez noc jest wypoczety i ma w sobie wytworzony przez noc "transporter"??tak na chlopski rozum a wlasnie i jak radzicie w dni nietrengowe kretke??2 razy dziennie czy tlko raz na czczo??pozdro
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jaki suplement dla ....

Następny temat

TEST - Olimp/Bx redukcja-yupie_girl

WHEY premium