Czesto czytając forum spotykam sie na takie wyrazenia "obijałes sie", "nie obijaj sie na siłowni a bedzie lepiej" ipt.
Otóż mam pytanie: Jak można sie obijać na siłowni??
Ja cwicze według planu, z rownymi przerwami, cwiczenie po cwiczeniu i jakos nie wiem jakbym miał sie obijać, a jakbym dał foty to pewnie by sie znalazły takie odpowiedzi o tym ze sie obijałem na siłce.[jeszcze jest dieta, ale to juz inna rzecz].
Otóż mam pytanie: Jak można sie obijać na siłowni??
Ja cwicze według planu, z rownymi przerwami, cwiczenie po cwiczeniu i jakos nie wiem jakbym miał sie obijać, a jakbym dał foty to pewnie by sie znalazły takie odpowiedzi o tym ze sie obijałem na siłce.[jeszcze jest dieta, ale to juz inna rzecz].
Krzysztof Piekarz
, jest tylko jeden warunek - trzeba miec czas 



