SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

obijanie sie na siłowni

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2372

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1168 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9046
Czesto czytając forum spotykam sie na takie wyrazenia "obijałes sie", "nie obijaj sie na siłowni a bedzie lepiej" ipt.
Otóż mam pytanie: Jak można sie obijać na siłowni??

Ja cwicze według planu, z rownymi przerwami, cwiczenie po cwiczeniu i jakos nie wiem jakbym miał sie obijać, a jakbym dał foty to pewnie by sie znalazły takie odpowiedzi o tym ze sie obijałem na siłce.[jeszcze jest dieta, ale to juz inna rzecz].
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 6988 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 52689
to sie idzie wtedy kiedy silownie otwieraja (ja np. ide za 15 minut wypic staka i na trening) - wtedy nie ma ZADNEGO problemu zeby cwiczyc gdzie sie chce i co sie chce , jest tylko jeden warunek - trzeba miec czas

-World belongs to strong and brutal-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 2517 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23489
obijać sie mozna. Przerwy robić 10 minutowe ,ćwiczyć na "odwal sie", itd

Good ol' chicken!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1192 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15139
mozna sie obijać: gadać z kumplami przez co przerwy sie przedłużają, masz zrobić 10 powtórzeć a robisz 9, itp.. itd.. wiec sie da obijać- dla chcącego nic trudnego :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 206 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3544
jeszcze nieraz jakis sms przyjdzie i trzeba oczywiście odpisac tez troche czasu zleci tu strzałke puścic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 3691 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 84035
sms na siłowni? właśnie obijanie się można nazwać smsowaniem, a można wyłączyć koma na 1h chyba świat sie nie zawali przez to
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1168 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9046
to jestem dumny z siebie bo sie nie obijałem i nie mam zamiaru tego zmieniac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 6988 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 52689
telefon zostawiam w domu/szatni (wszsytko jedno gdzie)
ze soba biore mp3, wode i recznik
swiat przestaje istniec - wtedy zaczynam trening

-World belongs to strong and brutal-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1168 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9046
u mnie podobnie woda i smigam do piwnicy, wl. radyjo i jazda, nawet jakby sie paliło nie wyjde
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 564 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6363
jak chodzilem na normalna silownie to byla tam grupa osob, ktore nie przychodzily cwiczyc tylko pogadac, posmiac sie itp, to jest wlasnie obijanie sie

AIM HIGHER

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42589
nie wykonywanie maksimum tego co się potrafi-to obijanie

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1428 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 14364
wiekszosc wiary na silowni sie obija. cwicza tylko ci co akurat koksuja, bo maja poczucie ze trzeba machac bo sie koks zmarnuje. a reszta... ja jestem uznawany za szalenca z przerwami 60 sek. ni daj Boze superserie robic

PO CO CI MASA JAK MASZ SWETER

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

spięcia a ławka rzymska?

Następny temat

Klatka a zakwasy + moje dziwne pomysly...

WHEY premium