Cwicze juz kolo 4-5 miechow (aktualnie jestem chory, ale juz mi przechodzi

)a plan to:
1 dzien:
klatka
-wyciskanie na prostej 8x4 serie
-wyciskanie na skosnej 8x4 serie
-rozpietki hantlami 4x10
triceps
-wyciskanie francuskie siedzac
-francuskie hantlem jednoracz
-papki na poreczach lub
wyciskanie sztangi waskim uchwytem
2 DZIEN:
barki
-wyciskanie sztangi do gory(z przodu lub zza plecow, co jakis czas zmieniam zeby nie bylo monotonii) 4x8 pow.
-wznoszenie hantli bokiem w gore 4x 10 pow.
-wyciskanie hantli w siadze 4x8-10 pow.
brzuch
-brzuszki na skosnej 4x25
-"scyzoryki"(podciaganie kolan do klatki, siedzac na koncu lawki poziomej) 4x25
-brzuszki na skosnej(na boczne miesnie) z sklonami do kolan 4x25
dzien 3
plecy
-wioslowanie sztanga 8x4 serie
-podciaganie konca gryfu do klatki pier. 8x4 serie
-podciaganie hantla jednoracz w oparciu o lawke 8x4 na kazda reke
biceps
-uginanie przedramion ze sztanga lamana 4x8 pow.
-uginianie przedramion z hantlami chwytem mlotkowym 4x8 pow.
-uginianie przedramienia w podparciu o kolano 4x8 pow.
Nog nie robie, bo za bardzo mam miesnie naciagniete po treningach kick boxingu i nie daje rady

, pozatym nawet nie mam kiedy (pon-kick boxing, wt-silownia, śr-kick box, czw-silownia, pt-kick box, sob-siatkowka, ndz-silownia)
No i jeszcze mam prawie 16 lat ( w maju bedzie)