Zamierzam w najbliższym czasie zapodać X-Panda (starsza formuła). Mam w gotowości 2 puszki i w związku z tym mam pewien dylemat. Puszka zawiera 50 porcji i wg wskazówek stosowania powinno się brać 2 porcje w dni treningowe i jedną w nietreningowe. Jako, że w tygodniu 4 dni trenuję, trzy odpoczywam to wychodzi, iż tygodniowo będzie mi potrzebnych 11 porcji. Cała puszka starczy więc na ponad 4 tygodnie. W związku z tym mam pytanie: czy wykorzystać obie puszki (100 porcji) na jeden cykl czy rozbić to jakoś na dwa? Myślałem może by w jednym cyklu połączyć XP z jakimś mono tak by trwało to jakieś 6 tygodni. Wg wyliczeń gdybym chciał zużyć 2 całe opakowania XP to taki cykl trwałby jakieś 9 tygodni co wydaje mi się nieco zbyt długim okresem. Prosze o jakieś rady w tej materii.
Kwestia druga: czy do X-Panda jest wskazany jakiś transporter? Myślałem o Olimp Dextro Juice, ale pytanie czy jest to potrzebne.
Na marginesie dodam, że do cyklu mam w gotowości także gainera, białko, planuję włączyć jeszcze BCAA i jakieś witaminy.
Kwestia druga: czy do X-Panda jest wskazany jakiś transporter? Myślałem o Olimp Dextro Juice, ale pytanie czy jest to potrzebne.
Na marginesie dodam, że do cyklu mam w gotowości także gainera, białko, planuję włączyć jeszcze BCAA i jakieś witaminy.
Krzysztof Piekarz
)