SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

plan na siłe

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3269

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 755 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 10791
'' na klate chciałbym zastosować plan na klate '' interesujące a może
codziennie rano i wieczorem? i nic nie jesć bo po co?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 116 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1127
tofik tr3ening klaty ma być 2 razy w tygodniu
a diete ośle mam piec posiłkow głownie ryż makaron tuńczyk piers z kurczaka jajka , banany

dlaej ułożcie ten plan napisałem rozpske co w jaki dzin teraz brakuje do tej rozpiski ćwiczeń
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 116 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1127
dlaej czekam na plan
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 871
A może by tak poszukać samemu??
np. : https://www.sfd.pl/temat148048/ 
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 362 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2943
za***is.ty jesteś

!@#$%^&*()_+,<.>/?:;"'{][}|`~*-/,EllO,/-*~`|{][}'";:?/<.>,+_)(*&^%$#@!

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 116 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1127
nierozumiesz ze ze mi nie chodzi o taki plan czytaj uważnie
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 64 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2244
Czlowieku takim postępowaniem nikt ci nie ułozy planu :D sam sobie wymysl jakis plan :P dobrany do twoich mozliwosci :)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 871
Kolo wogóle o co Ci chodzi??
Jak chcesz ćwiczyć dwa razy w tygodniu to se ćwicz.Znajdź jakiś przykładowy trening na siłę i to ćwicz 1 dnia, a w tym 2 treningowym to co to jest wg Ciebie "technicznie"?? znaczy się jak ćwiczysz na siłę to nie jest to techniczne?? Nie za bardzo rozumiem jak można ćwiczyć na dużych ciężarach bez techniki(chyba, że chcesz się połamać :D).Opisz najpierw bardziej o co Ci chodzi a potem pytaj o rozpiskę, a nie piszesz cztery posty pod rząd że chcesz plan. Trochę nudne to....................
pozdro!!!!!
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 116 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1127
człowieku jak nie wiesz o co chodzi z tym technicznie to niemasz zielonego pojęcia o ćwiczeniach
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2045 Wiek 35 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 13785
Ja pier... https://www.sfd.pl/temat214525/ masz układaj!!
Nastepnym razem używaj wyszukiwarki!!

http://www.sfd.pl/temat192921/  -Ile powtorzen na mase sile itd.

http://www.kulturystyka2.fora.pl/ - nowe forum

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

CoZAerobamiGdyWdniNietreningoweMamBoks ??

Następny temat

Poważne pytania.

electro
Polecane artykuły