Ze wzgledu na małą ilość czasu (klaasa maturalna)na siłownie chodze2x/tyg po 1,5h,staz 1rok ,wiek -18
pon:
-klatka
-pompki na poręczach w ramach rozgrzewki 1x10
-wyciskanie na ławce płaskiej 6x 12,10,8,5,3,1 z progresją <--- tu zalezy mi na zwiekszeniu siły
-wyciskanie na skośnej ławce 5x 12,10,8,6,3
-rozpiętki na ł.podniesionej lub płaskiej lub butterlfy 3-4x10
-triceps
-francuskie wyciskanie gryfem łamanym na ł. płaskiej 5x 12,10,8,8,6, prog.
- prostowanie ramion na wyciągu stojąc 4x 12,10,8,6 prog.
- prostowanie ramion na wyciągu z sznurkiem przed siebie 3x 8-10
łydki
- wspięcia na palcach na maszynie stojąc 6-8x 15,12,12,10,10,8,8 prog.
pt:
-grzbiet
-krótka rozgrzewka( w tym unoszenie tułowia z opadu 1x20)
-2x PODCIĄGANIE NA DRĄŻKU SZEROKIM UCHWYTEM (NACHWYT)do oporu
-2x PODCIĄGANIE NA DRĄŻKU W UCHWYCIE NEUTRALNYM do oporu
-4x(9-10) PODCIĄGANIE SZTANGIELKI W OPADZIE z obrotem hantla
-4x 12,10,8,8 (ze zwiększeniem obciązenia) PRZYCIĄGANIE LINKI WYCIĄGU DOLNEGO W SIADZIE DO BRZUCHA RĄCZKĄ TRÓJKĄTNĄ
-3x 10,8,8 PRZYCIĄGANIE LINKI(drążek prosty)WYCIĄGU DOLNEGO W SIADZIE (szeroki nachwyt)
-barki
- wyciskanie sztangi za głowe 5-6x 12,10,10,8,8,6 prog.
- unoszenie sztangielki bokiem w góre w opadzie 3x10
- wyciskanie hantli z obrotem w gorę w siadzie 3x 8-10
-biceps
UGINANIE RAMION ZE SZTANGĄ STOJAC PODCHWYTEM 3x 8,6,5 prog.
UGINANIE RAMION ZE SZTANGĄ STOJAC PODCHWYTEM na modlitewniku 3x 6,6,4 prog.
UGINANIE RAMION Z SUPINACJĄ 3x6-8
wiem ze jest on daleki od doskonałości , napiszcie co moglbym zmienić ,najbardziej zalezy mi na najwiekszych partiach miesniowych ,thx