SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

MASA DLA NIEĆWICZĄCEGO

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1873

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 1971 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9219
W związku z tym że mam dosyc dużą wadę wzroku(-8), a do tego jeszcze noszę soczewki, muszę niestety przerwać ćwiczenia na siłowni( przynajmniej na rok). Jeżeli przez rok nie mogę budować masy mięśniowej, spróbuję chociaż dobudować masę ciała (dieta (jem wszystko:) nie zważając na tłuszcz, węglo, białka). Moje pytanie jest następujące, JAKIE SUPLE BRAĆ ABY SPOTĘGOWAĆ PRZYROST MASY CIAŁA? (W czasie rocznego rozbratu z silo zamierzam trochę biegać, ćwiczenia typu podciąganie, pompki itp. bez wolnych ciężarów) Czy Gainer plus Dibencozide B-Complex wystarczy, chcę wchłaniać jak najwięcej żarcia:)

Nie wywołuj Wilka z lasu

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 3208 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 17274
kolejna osoba z cudownymi posmysłami...

chcesz być cięższy o 10 kg, ale 10 kg czego..tłuszczu czy mięśni <ja wybrałbym to drugie...to na m jak miłość lub jak kto woli m jak mdłości>

nie będziesz ćwiczył na siłowni, będziesz biegał i przybierzesz 10 kg z tego część może stanowić tłuszcz...czyli reszta to mięsnie, w takim wypadku po co chodzić na siłownie jak bez tego zrobisz ok.5-8 kg tkanki mięsniowej w rok...
wg mnie to jest bez sensu

oto moje wskazówki co możesz robić i powinieneś przez ten rok:
1. czytaj podwieszone posty i fachową prasę <- zwiększaj wiedzę na temat treningu
2. odkładaj kasę na suplementy <- pieniędzy nigdy za mało <ograniczoność zasobów>
3. ruszaj się jak najwięcej, wykonuj ćwiczenia rozciągające <- po prostu bądź aktywny, siłownia to nie wszystko
średnio mężczyzna żyje około 70 lat, a więc na budowanie tkanki mięśniowej masz naprawdę jeszcze dużo czasu, w tej kwesti pośpiech nie jest wskazany no chyba że na poniedziałek chcesz udowonić koledze że jesteś rasowym kulturystą <czytaj: zabójcą własnego organizmu>

Istnieją trzy rodzaje kłamstwa: przepowiadanie pogody, statystyka i komunikat dyplomatyczny.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 10067 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 27778
kup coś na zwiększenie łaknienia.

Scio me nihil scire. - Sokrates

We will never die, because we are UNITED !

...
Napisał(a)
ellis ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 126 Napisanych postów 4616 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 53303
Twilq chesz wrócić na siłownie(jak już będziesz mógł) i zacząć od redukcji?
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 1971 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9219
Nie chcę po prostu wracając na silo miec 95 kilo zamiast 85. Żeby uniknąc brzucha zamierzam biegać itp.

Nie wywołuj Wilka z lasu

...
Napisał(a)
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 733 Napisanych postów 31016 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 94344
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 1971 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9219
Tzn. chcę wrócić na silo cięższy o 10 kilo, o to dokładnie mi chodzi.

Nie wywołuj Wilka z lasu

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 1971 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9219
Po "Nie" miała być kropka.
Nie chcę zaczynać od redukcji.
Chcę nabrać masy ciał ok 10kg w rok, żeby jednak uchronić się od brzucha zamierzam biegać itp.
Teraz wszystko jest OK:)

Nie wywołuj Wilka z lasu

...
Napisał(a)
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 733 Napisanych postów 31016 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 94344
...
Napisał(a)
ellis ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 126 Napisanych postów 4616 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 53303
Ja też chcę być 10 kg cięższy, ale przy zachowanym % tkanki tłuszczowej... i mówisz, że masz na to sposób bez wyszukanej diety, treningu siłowego... wystarczy dużo jeść, trochę gainerów i bieganie?

zaczniesz od redukcji tak jak powiedziałem chyba, że interesują Cię tylko obwody i nie zamierzasz zdejmować bluzy?
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
nie warto się tuczyć, ja spowodów zdrowotnych też musiałem przerwać treningi i na początku straciłem mięcho jak chorowałem, a następnie przez długi czas nie mogłem jeszcze ćwiczyć i się spasłem, teraz zamiast robic mięcho muszę się redukować i moim zdaniem tylko strata czasu, juz bym wolał być chudziutki i robić sobie maskę niz teraz kombinować jak zrzucić z 12kg tłuszczu
NIE WARTO SIE ZAPASAC
pozdro
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 1971 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9219
Rzeczą oczywistą jest że nie ćwicząc na silo pewna ilośc tłuszczu napewno mi się odłoży.

Nie wywołuj Wilka z lasu

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Białko! Tylko jakie? Wiesz?

Następny temat

Masa - HMB + kreatyna (?)

electro
Polecane artykuły