SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

co pomiedzy cyklami kreatynowymi?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2929

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 2160 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 16842
WITAM
Koncze wlasnie jesc kreatyne mono z TRECA 400g + tauryna no i kolejne 4 tyg robie przrwe w jej stosowaniu pozniej zamierzam wziasc albo knockout albo nitrobolon ale wracajac do tematu jakie suple polecilibyscie mi przez ten czas ? Cel to glownie sila + czysta masa .aminokwasy moga byc? prosze o rade
dzieki z gory jak cos to sog

Do byka nie podchodź od przodu do konia nie podchodź od tyłu a do idioty nie podchodź wogóle...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 6469 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 39130
No booster - nitric, nov, white blood itd
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1353 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 13826
tak jak kolega wyzej.

no-booster np. white blood
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1548 Wiek 37 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 15407
zadowolony po cyklonie ? ;]
...
Napisał(a)
Banan BOSS FORUM Doradca
Ekspert
Szacuny 11215 Napisanych postów 73002 Wiek 40 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 962403
krotka przerwa, zrob z 6tyg. minimum
w tym czasie mzoesz wziac jakies boozery ale z drugiej strony, ja bym sie skupil na dopracowaniu diety (tj dokupil bialko,gainera,omege-3, etc.) a reszte kasy przeznaczyl na przyszly cykl gdzie mozesz polaczyc stack+NO
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 2160 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 16842
Gawdzik - /Tak zadowolony
Banan - Gainera tez wcinam oprocz tego witaminy
a propo tych boosterow itd to musze poczytac co to jest i po ile
sogi polecialy komu trzeba

Do byka nie podchodź od przodu do konia nie podchodź od tyłu a do idioty nie podchodź wogóle...

...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 16119 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 160511
pomiędzy cyklami radziłbym zbierać siły, regenerować się, dobrze odżywiać i liczyć dni do kolejnego cyklu
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 6469 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 39130
sQzi pomoge Ci jeszcze.. lap priva
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 2160 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 16842
duzo jem duzo spie i duzo trenuje regeneracje mam dobra a co do odpoczywania to odpoczywalem caly grudzien hehe
jesli nie czuje na maksa silny to nie ide na trening poprostu ,odpoczywam wtedy i przekladam go o jeden dzien ale rzadko sie to zdarza :)
co do wypowiedzi banana gainera takze wcinam co do diety to pilnuje tylko tego aby jesc duzo bialka glownie sery ryby miesa i jajka co do wegli to jem ok 300 g ryzudziennie rano przed i po treningu oprocz tego gainer 90 g x 3 na dzien efekty mam bardzo dobre
oczywiscie sprawilbym sobie wpc z przyjemnoscia ale nie mam tyle kasy w tej chwili

Do byka nie podchodź od przodu do konia nie podchodź od tyłu a do idioty nie podchodź wogóle...

...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 16119 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 160511
jeśli nie masz kasy na białko to nie nie kupuj żadnych boosterów
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 2160 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 16842
pauleq nic nie dostalem :/
na GYGY sie odezwalem nie wiem czy jestes czy nie odpisz jak cos

Do byka nie podchodź od przodu do konia nie podchodź od tyłu a do idioty nie podchodź wogóle...

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kreatyna z 05.10.2004r. Czy nadaję się do użytku

Następny temat

jablczan+carbo+tauryna

electro
Polecane artykuły