SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co miedzy cyklami kreatynowymi???

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3013

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 473 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14663
A wiec mam zamiar zaczac cykl kretynowy z monohydratu(za saba mam 3 cykle mono) we wrzesniu miedzy nastepnym cyklem jakis NO Booster(np.Nitrobolon),next cykl 2xCP, NO Booster, ostatni 2x XP.

Mam pytanie czy to jest dobre rozwiazanie jezeli tak to jaki NO Booster
polecacie nie koniecznie musi byc Nitrobolon.

Dodatkowe suplementy przez ten okres:HMB Mega Caps,Tauryna MC,Omega3,ZMA apteczne,jakies białko dla uzupelnienia diety.
Cel:Kilka KG Masy
Staz:2,5roku ,21 lat ,186cm, 90kg,
Dieta:jest

Ten temat kieruje do ludzi ktorzy sie znaja na suplementacji i uprzejmie prosze o rozpisanie mi tych suplementow.
Dzieki i pozdrawiam.

Jedyne w co warto inwestować to w siebie. Szam i Rośnij

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 473 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14663
Moze ktos odpisze na posta nie wieze ze nikt nie wie!!!

Jedyne w co warto inwestować to w siebie. Szam i Rośnij

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 10282 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 52628
Nikt ci nie odpisuje bo wszystko to możesz znalesc za pomocą wyszukiwarki.POzdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1272 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20063
WIERZYC!

-Yo,I don't even wanna fight with U man,I'll lay U right where U stand-
>Fotki kumpla(zapraszam)--> http://www.sfd.pl/temat287282-strona2/ 
Zdjecia znajomego(Dr.Arnigiusz) http://www.sfd.pl/Ziombelek_Dr.Arnigiusz_-t326978.html
Fotki znajomego Mr.Lukas--> http://www.sfd.pl/Mr.Lukas!:-_-t406966.html#post6

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 473 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14663
Na ten temat w wyszukiwarce nic nie ma.

Jedyne w co warto inwestować to w siebie. Szam i Rośnij

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 10282 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 52628
Miedzy cyklami trzymaj dobra diete z dodatnim bilansem kalorycznym i odpowiednimi proporcjami bwt.....do uzlupelnienia diety mozesz dorzucic gainera/blulka lub bialko - to zalezy od diety.Ja razczej odradzam stosowanie nitro pomiedzy.Ale jak chcesz to stosuj.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 10282 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 52628
https://www.sfd.pl/temat187981/ i jeszcze 2 posty znalazłem"co miedzy cyklami z krety", wiec nie mow ze nie znalazłes jak ja moglem. Poczytaj sobie ten post ktory ci dalem a sie dowiesz wiecej czemu odradzam nitro miedzy cyklami.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3768 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 113277
najpierw pojedz na mono tak z 6-8 tygodni
potem jakis no booster np.nitrobolon
i kolejny cykl kreatynowy zrob na jakims stacku np.Cp czy jesli masz kase XP

Top Dog

If you wanna job done right you must do it yourself

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 473 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14663
Thx chlopaku.
Zobaczymy co reszta o tym sadzi.

Jedyne w co warto inwestować to w siebie. Szam i Rośnij

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 473 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14663
Pig Killer tak zamiar mam wlasnie zrobic.
Tylko zastanawiam sie nad tym No-boosterem z tego co wiem to Nitrobolona trzeba duzo brac tak 12-16 tab. w dni tren i 8 nt duzo tego wychodzi.
Moze ktos poleci jakis naprawde good No-Booster.

Jedyne w co warto inwestować to w siebie. Szam i Rośnij

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

VITALMAX - Gainer 1 vs. Gainer 2

Następny temat

Jaką odżywkę dla początkującego?

WHEY premium