Witajcie, jestem nowa na tym forum i chciałabym poprosić o pomoc. :) Ćwicze od listopada, chociaż miałam w grudniu przerwę ze względu na kłopoty finansowe. Od poczatku stycznia ćwiczę 4 godziny tygodniowo. Chodze na Latino Aerobik + siłownia (jedno po drugim), ABT i dodatkowo siłownia. Czasami też ćwiczę w domu (ostatnio zakochałam sie w ćwiczeniach Deane Berry "Pump it up"), ponieważ naprawde pokochałam ruch. :) Robie to wszystko raczej z własnym wyczuciem i nikt mnie nie prowadzi. Staram sie też odpowiednio odżywiać chociaż oczywiscie nie wiem czy tak naprawdę jem to co należy.
Wiem, że może proszę o wiele chcąc byscie pomogli mi w dobraniu indywidualnego treningu, ale niestety od jakiegos czasu nie mogę sie doprosić o to swojej trenerki fitnessu. Dawałam jej kilka razy mój e-mail by mogła mi wysłać optymalny zestaw ćwiczeń na siłowni, by w połączeniu z ćwiczeniami fitnessowymi dał najlepsze rezultaty. Niestety ona nigdy nie ma czasu by to zrobić, a z zajęć leci prosto na następne. A ja przecież cały czas płacę i ćwicze i nie wiem czy robie to dobrze. :( Panowie w siłowni też raczej nie wyglądaja na takich co mają pojęcie o ćwiczeniach dla kobiet, bo w mojej siłowni są prawie sami mężczyźni. Może więc tutaj dowiem się czegoś ciekawego. :)
Kilka słów o mnie. Mam 162 cm wzrostu i ważę 55 kg. Wymiary: 88x67x97. Udo:55cm. Oczywiscie chciałabym zrzucić tłuszczyk z ud. Moim celem nie jest bynajmniej odchudzanie, ponieważ nie jestem gruba, ale chciałabym by moje ciało było umięśnione i jędrne. Zauwazyłam, że mięśnie owszem bardzo ładnie mi sie układają, ale jednak ciagle okrywa je warstwa tłuszczyku i nie widać efektów mojej pracy. :( Nie wiem ile czasu powinnam poświecać na siłowni, jakie ćwiczenia dadza najlepsze efekty. Po prostu chodzę od przyrządu do przyrządu i robie wszytsko po kolei po 25 powtórzeń - minuta przerwy- 25 powtórzeń.
Ufff... mam nadzieje, że doczytaliście. Jeśli ktos mógłby mi pomóc to odpowiem jeszcze na jakieś pytania jeśli będzie trzeba.
Z góry dzięki :D
Wiem, że może proszę o wiele chcąc byscie pomogli mi w dobraniu indywidualnego treningu, ale niestety od jakiegos czasu nie mogę sie doprosić o to swojej trenerki fitnessu. Dawałam jej kilka razy mój e-mail by mogła mi wysłać optymalny zestaw ćwiczeń na siłowni, by w połączeniu z ćwiczeniami fitnessowymi dał najlepsze rezultaty. Niestety ona nigdy nie ma czasu by to zrobić, a z zajęć leci prosto na następne. A ja przecież cały czas płacę i ćwicze i nie wiem czy robie to dobrze. :( Panowie w siłowni też raczej nie wyglądaja na takich co mają pojęcie o ćwiczeniach dla kobiet, bo w mojej siłowni są prawie sami mężczyźni. Może więc tutaj dowiem się czegoś ciekawego. :)
Kilka słów o mnie. Mam 162 cm wzrostu i ważę 55 kg. Wymiary: 88x67x97. Udo:55cm. Oczywiscie chciałabym zrzucić tłuszczyk z ud. Moim celem nie jest bynajmniej odchudzanie, ponieważ nie jestem gruba, ale chciałabym by moje ciało było umięśnione i jędrne. Zauwazyłam, że mięśnie owszem bardzo ładnie mi sie układają, ale jednak ciagle okrywa je warstwa tłuszczyku i nie widać efektów mojej pracy. :( Nie wiem ile czasu powinnam poświecać na siłowni, jakie ćwiczenia dadza najlepsze efekty. Po prostu chodzę od przyrządu do przyrządu i robie wszytsko po kolei po 25 powtórzeń - minuta przerwy- 25 powtórzeń.
Ufff... mam nadzieje, że doczytaliście. Jeśli ktos mógłby mi pomóc to odpowiem jeszcze na jakieś pytania jeśli będzie trzeba.
Z góry dzięki :D
Krzysztof Piekarz

). Przepłynęłam tak kilometr w 6 minut. Potem ćwiczenia na nogi, brzuch i pośladki na różnych przyrządach, a na koniec pobiegałam sobie 15 minut na bieżni z prędkością 6,5km/h. I potem poszłam na 15 minut do sauny.
Jutro w pracy sobie poczytam troche jak będę miała jakiś lajtowy dzień. 
Ale dzisiaj wracam do domu od razu po pracy i będę miec caaaały wieczór tylko dla siebie.
Dodatkowo musze powiedzieć, że mam sylwetkę bardzo kobiecą, tzn wąską talię, szerokie biodra i całkiem spoko biuścik. Generalnie wyglądam jak klepsydra. Jednak tłuszczyk zbiera mi się właśnie na tyłku i udach, więc te części mojego ciała szybko nabierają "niewdzięcznych" kształtów.