SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Powazny problem z tkanka tluszczowa, jakie cwiczenia?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1443

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 44
Czesc, jestem mezczyzna, mam 19 lat. Waze 72kg, mam 182cm wzorstu. Nigdy na to nie zwracalem uwagi, ale wydaje mi sie, ze problem jest w miare powazny. Otoz nigdy nie pracowalem nad swoja sylwetka, nie mialem czasu, nie mialem takiej potrzeby. Przez dotychczasowe zycie jadlem to co mi sie tylko podobalo, slodycze, wszelkie produkty tluszczowe - nie musialem z niczego rezygnowac. Wage utrzymywalem chyba prawidlowa.

Ale do rzeczy. Nie jestem zbudowany jak strongmen, pod tym wzgledem jestem zwyklym "sredniakiem". Mi to odpowiada. Ale zauwazylem niepokojace rezultaty dotychczasowego zycia. Otoz (moge zle sie wyrazac, ale nie znam sie na fachowej terminologii) moje posladki po prostu sa za duze, tj. tak jakby odstaja, ze w obcislych spodniach np. w dresach, garniturowych spodniach strasznie, nienaturalnie to wyglada. Pare osob zwrocilo mi na to uwage, przykry problem :(. Podobnie jest z moimi udami, sa po prostu za duze, zauwazylem tez ostatnio celulitis na nich.

Wiem, ze samo to sie nie "naprawi". Trzeba nad tym popracowac. Ale jak? Jak ja mam sie odzywiac? A co najwazniejsze: JAK MAM CWICZYC CODZIENNIE ABY TE NIEPOZADANE EFEKTY USUNAC/ZNIWELOWAC? Jakies dwa lata temu takiego problemu absolutnie nie mialem.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 654 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8641
Przedewszystkim poczytaj posty podwieszone z dziale odzywianie i trening, ułóz diete na redukcje i ćwicz na rzeźbe plus np aeroby. To wszystko masz napisane wystarczy tylko poczytać.

<-- Nie, nie jestem łysa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 44
A mozna by tak bardziej szczegolowo konkretnie co do mojego problemu? Wierze, ze to wszystko jest napisane, ale gdzie dokladnie? I co mam brac pod uwage? Jak dla mnie problem jest wielki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 406 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7315
grrrrrrrrrr kombinuj z wyszukiwarką. Hasła, które powinny Cię interesować to: "ckd" (jeśli będziesz ćwiczył siłowo lub HIIT),skd(jeśli nie będziesz ćwiczył siłowo bądź HIIT), wcześniej wspomniany "HIIT", redukcja, aeroby, dieta... proste
Ps. tylko ostrożnie z tym HIIT'em przy ckd ale to już sobie doczytasz

Zmieniony przez - koniczynpo w dniu 2006-01-23 11:18:55

Gdy ci czarny kot przebiegnie drogę nie myśl, że to pech... chyba, że jesteś myszą

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prośba o ułożenie treningu

Następny temat

problem jedzenia w pracy

WHEY premium