Potrzebna pomoc !! Witam! Mam 16 lat i przy wzroście 168 ważę 51 :( Postanowiłem popracować trochę nad poprawą swojej masy i siły :P Chodzę 2 razy w tygodniu na basen i dwa razy ćwiczę w domu przy pomocy hantli rening ogólnorozwojowy (na wszystkie patrie). Od 3 miesięcy zarzywanm także preparat z białka sojowego firmy Naturell w tabletkach (3 x 6 tabletek/dziennie). Wiem że są na tym forum użytkownicy którzy mogliby mi pomóc i mam ogromną prośbę czy mógłby mi ktoś pomóc w dobraniu odpowiedniej diety?? Mam jeszcze jedno pytanie czy ten preparat białkowy nie hamuje przypadkiem wzrostu:), gdyż nie jestem obeznany za bardzo w tych sprawach a mam nadzieje podrosnąć jeszcze troszkę w górę
"Sorry babe, not with the lights on this month. I'm bulking." CT
Krzysztof Piekarz
i po "czasie" trzeba spedzać przy takich treningach po 2 h jak nie troche wiecej zeby poczuć mięsnie , mozna oczywiscie tez z obciązeniem ale komu chce się tak cudowac
lepiej wydać kase na siłke i tam machać , chodzby bez diety , opierajac sie przynajmniej na zdrowych produktach