SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

A6w potrzebna pomoc

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1150

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 30 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 86
Mam pytanko: czy a6w mozna zacząść robićw każdym wieku, czy jest jakis optymalny? Bardzo proszę o pomoc

Life is brutal

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 114 Napisanych postów 3633 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15525
oczywiscie ze w kazdym wieku.no chyba ze juz masz powyzej 60 to mozesz miec problem z kondycja

i m p o s s i b l e
i s
n o t h i n g

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 30 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 86
a wiek optymalny jaki jest?? O ile taki istnieje

Zmieniony przez - RomekxD w dniu 2007-05-12 14:48:57

Life is brutal

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 114 Napisanych postów 3633 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15525
Nie sadze zeby taki istnial, przeciez kazdy moze cwiczyc brzuch i tu wiek nie ma nic do rzeczy. Wiadomo ze osoby 20-30 letnie sa bardziej wytrzymale fizycznie niz starsi ludzie. Ile masz lat ze tak wypytujesz?

i m p o s s i b l e
i s
n o t h i n g

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1390 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 39925
nie ma czegoś takiego jak wiek optymalny, jakiegoś podziału. Wszystko zależy od tego, czy się czuje ktoś na siłach, czy nie. Zawsze można spróbować. Ja zacząłem robić szóstkę po 3 latach bez jakiegokolwiek treningu, a mimo to daję radę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 30 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 86
Mam 14 lat, to dobrze zaczyąć w tym wieku

Zmieniony przez - RomekxD w dniu 2007-05-12 15:06:30

Life is brutal

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 114 Napisanych postów 3633 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15525
no jasne.

i m p o s s i b l e
i s
n o t h i n g

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 30 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 86
Dziekuje wam bardzo ;) biore sie do roboty nad brzuszkiem

Life is brutal

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening wieczorem !!??

Następny temat

warzywa na patelnie?

WHEY premium