SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

warzywa na patelnie?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 10941

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Co myslicie o tego typu mrożonkach. Od pewnego czasu zaczełem je kupować i spozywać( szypbko, prosto i wygodnie no i smacznie)? Wystarczy dusic przez ok 10min na patelni( ja uzywam do tego oleju sezamowego) a potem dodaje koncentrat pomidorowy i papryke chili bo tak smaczniej. Co o tym myslicie?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 1869 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6274
warzywa jak warzywa. byle nie smazyc.

Praktyk nie teoretyk, f***'ty nie bzdety

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
czemu? jak smaże na o. sezamowym to mają taki fajny smaczek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 421 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 24197
Tez kiedys jadlem te warzywa na patelnie ale juz mi sie przejadly. Teraz najczesciej wybieram surowke Grzeskowiaka ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1038 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8035
ludzie, zaczyna sie sezon , ja to tera szamie jako dodatek swiezego pomidorka rzodkiewke ( jakie rz? ) ogóra itp
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 9203 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29034
rz

co do warzyw mrozonych, to sprawdzaja sie w zimie. latem, tak jak kolega zauwazyl slusznie, lepsze swieze

http://www.smoczyjezdzcy.pl - Smoczy Jeźdźcy - darmowa gra MMORPG w przeglądarce - polecam!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie no wiadomo że świerze lepsze ale pytam się bo ich przygotowanie nie zajmuje dużo czasu:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1038 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8035
napewno wiecej niz pokrojenie pomidora
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1702 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16720
I wybieraj te bez ziemniaków w składzie.

"masz swą wolę w komplecie z honorem"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 3809 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 41709
a to dlaczgo

tylko jeden klub
kocham aż po grób...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1038 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8035
nowłaszka
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

A6w potrzebna pomoc

Następny temat

dietka do poprawy

WHEY premium