SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

warzywa na patelnie warto czy nie?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2527

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 70 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 285
witam jak w temacie czy warto wzorowac sie na tym mrozonym produkcie? co prawda jest zroznicowany i tani a o to mi wlasnie chodzi tylko czy warto wlaczac go do diety?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2343 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 348761
Można od czasu do czasu, ale zdrowiej będzie je ugotować zamiast podsmażać na patelni.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 185
Ja tego nie potrafię zrozumieć.
Jest lato dużo stoisk z warzywami świeżymi , w sklepach tego jest ogrom. A ludzie sięgają po mrożone. Rozumiem w zimie gdy jest mniej warzyw i owoców. Ale w lecie ? czyste lenistwo.

Ale odp. na pytanie - tak można od czasu do czasu zresztą kolega wyżej już to napisał

pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 70 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 285
ale gotowane warzywa traca witaminy i wlasciwosci z reszta to wszystko zostaje w wywarze tak mi sie wydaje wiec to absurd a jak juz wspomnialem mrozone sa o wiele tansze niz swieze i nie pytam czy to lenistwo czy oplacalne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 10167 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 117117
lepszy to niz nic, ja jem ale tylko zimą

bardzo dobra jest mieszanka z pieczonymi ziemniaczkami

1)DIETA - NAWET 100 TABLETEK METKI NIE ZASTĄPI DOBREJ DIETKI.

2)TRENING - ZA DUŻE CIĘŻARY BUDUJĄ TYLKO TWOJE EGO, NIE MIĘŚNIE.

3)REGENERACJA - JEŚLI NIE MUSISZ BIEC TO IDŹ, JEŚLI NIE MUSISZ IŚĆ TO STÓJ, JEŚLI NIE MUSISZ STAĆ TO SIEDŹ, JEŚLI NIE MUSISZ SIEDZIEĆ TO LEŻ I ŚPIJ.

4)KOKZ - BIERZESZ TYLE NA ILE MASZ KASY I WBIJASZ JAK NAJCZĘŚCIEJ %)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 306 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4693
ja zamiast smazyc dusze na patelni teflonowej z odrobina wody ktora potem odparowuje, na zime rewelacja.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 131 Napisanych postów 1430 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 29305
w biedronce kupuje mrożone,nawet latem jak kolo wyżej napisał że z lenistwa,ale kilka ważyw kupować i dzielić na porcje to lepiej paczke mrożonki kupić,dusić na patelni,przprawić i z ryżem wymieszać,z.aje.bista sprawa

Zmieniony przez - skyboom w dniu 2012-08-11 02:02:57

Zmieniony przez - skyboom w dniu 2012-08-11 02:03:16

siła jest bogiem,trening nałogiem,rzeźba zabawą,masa podstawą

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 35 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 100
tylko trzeba uważać, bo te warzywa mrożone często są w czasie transportu, przenoszenia rozmrażane - a wtedy to jedne wielkie siedlisko bakterii. Tracą one wtedy dużo witamin i nie tylko. poza tym sklepy czasami odmrażają, wyłączają zamrażarki - ze względu na oszczędzanie energii itp. więc bezpieczniej kupować świeże. jeśli więc zauważysz, że opakowanie jest skute lodem lub w środku nie czujesz pojedynczych warzyw tylko jedną zmrożona bryłę lodu to produkt był niejeden raz rozmrażany. Pamiętaj, produkt raz rozmrożony powinien już nie być zamrażany powtórnie!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 702 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9567
nie, które warzywa wręcz kochają obórke termiczną, gdyż ułatwia to wchłanianie wartości odżywczych, np likopen z pomidorów

Ja nie chce! Ja to zrobie!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pół dieta - sens czy zbierac kase.. ?

Następny temat

Dieta Carb Cycling Pomoc

WHEY premium