SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

SYNTRAX - opinie, komentarze etc.

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 21234

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1125 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 27527
dzis dostalem paczke ;
matrix - smak b.dobry ! chodz znalazlo sie pare grudek. nr. 1 !!!!
nektar cytrynowy - smak GIT ;D bardzo mi przypadl do gustu.
nektar brzoskwinia - smak nie przypadl mi do gustu.. , zapach i smak - cos jak syrop w zawiesinie ... taki dziwny... antybiotykowy. :p

^^^ Gdyby faceci mogli rodzic dzieci kobiety by dawno wyginely... ^^^

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 240 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8137
Panowie prosze, juz chyba starczy pisania na temat smaku i rozpuszczalnosci bo po 8 stronach juz nic nowego chyba nie wyniknie w tej kwestii... Moze ktos probowal innych produktow niz tych z probek?
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 5004 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 168412
Więc tak:
Nectar (Roadside Lemonade) - w ogóle mi niesmakował.

Nectar (Fuzzy Navel) - bardzo dobry, orzeźwiający smak dla mnie ok

Matrix (czekolada) - super, smakował mi najbardziej ze wszystkich próbek

A co do rozpuszczalności to mieszałem widelcem w szklance i żadnych grudek nie było, problemów żołądkowych także brak
...
Napisał(a)
Usunięty przez miętki za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 420

nie rozmiar świadczy o sile.

...
Napisał(a)
Andrew3 Berserk Labs
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 4001 Wiek 40 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 46802
Do Syntrax

Można się załapć na jakieś próbeczki tego Waszego białka??
Jak coś to info na PM proszę.
Poz

Serdecznie zapraszam na Fight24.pl

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 80 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1321
Dziękujemy wszystkim forumowiczom, którzy wzięli udział w naszej akcji promocyjnej. Liczba wysłanych kopert była doprawdy imponująca. Bardzo doceniamy też Wasze uznanie w stosunku do linii produktów marki Syntrax.
Zaznaczamy, iż to początek naszej akcji na forum sfd w planach mamy wiele ciekawych rozwiązań, o których z racji niespodzianki, nie opowiemy w tym momencie.

Z racji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia życzymy wszystkim użytkownikom forum sfd dużo zdrowia, chęci treningowych, aby wszystkie wasze marzenia doczekały szczęśliwej realizacji...i oczywiście rewelacyjnej zabawy w Sylwestra!!!

SYNTRAX TEAM PL.

Body-Health-Life

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3307 Wiek 39 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 37444
Dzieki i nawzajem ziomek sukcesu zycze na rynku! i zdrowia

OFF... :(
**EKSPERT** W DZIALE DOPING

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2734 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 46343
Serdecznie dziękujemy za zasponsorowanie nagród w Trój boju siłowym!
Ludzie byli bardzo zainteresowani waszymi produktami.
...:::WESOŁYCH ŚWIĄT:::...
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 973 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9449
Wielkie dzieki za zyczonka i oczywiscie ja zycze wszystkiego najlepszego!!
Oto moje opinie:
Matrix 5.0 smak :czekoladowy
-rozpuszczalnosc - byla bardzo slaba moze dlatego ze rozpuszczalem to bialko w zimnym mleku.
-smak - calkiem wporzadku w sumie to mi smakowalo ale spodziewalem sie wiecej czytajac poprzednie komentarze
-opinia - ogólnie wporzadku produkt warty kupienia slaba rozpuszczalnosc na
pewno spowodowana tym ze rozpuszczalem w zimnym mleku

Nectar smak: cytryna
-rozpuszczalność - świetna machnalem chyba tylko ze 2 razy w szejkerze ale
tutaj z koleji rozpuszczalem bialko w letniej wodzie
-smak - naprawde swietny najbardziej to bialko smakowalo mi ze wszystkich 3
-opinia - swietny produkt smak , rozpuszczalnosc oraz zapach idealne
polecam wszystkim

Nectar smak: brzoskwinia
-rozpuszczalnosc - tak samo jak cytryna
-smak - no mi w ogóle to bialko nie smakowalo okrutny smak blee
-opinia - moim zdaniem produkt nie warty kupienia ze wzgledu na okrutnie
nie dobry smak , nie polecam.

http://www.sfd.pl/temat246720/ ---> wszystko o witaminie b12

http://www.sfd.pl/Żeń_Szeń-t319678.html ---> wszystko o Żeń Szeniu

Jeżeli Ci pomogłem daj mi Soga :)

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 4217 Wiek 37 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 43747
NECTAR
Brzoskwinia - smak był taki w sam raz dla Mnie :) Także ejstem na +
Mrożona herbata - Jakos nie pasuje Mi ten smak.

Rozrobiłem w wodzie, mieszając w shakerze, zero grudek.
rozpuszczalność +
smak +
problemy żołądkowe nie występowały:)

MATRIX
Czekolada - pyszny w smaku!!! Dla Mnie najlepsze białko jakie piłem:)
Rozpuszczone w wodzie w shakerze, zero grudek.
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

BCAA G-force & Nitrobolon

Następny temat

konczy sie kreatyna dolozyc Reactor pro 3 czy Crevolution?

Shoty
Polecane artykuły