dzis dostalem paczke ;
matrix - smak b.dobry ! chodz znalazlo sie pare grudek. nr. 1 !!!!
nektar cytrynowy - smak GIT ;D bardzo mi przypadl do gustu.
nektar brzoskwinia - smak nie przypadl mi do gustu.. , zapach i smak - cos jak syrop w zawiesinie ... taki dziwny... antybiotykowy. :p
matrix - smak b.dobry ! chodz znalazlo sie pare grudek. nr. 1 !!!!
nektar cytrynowy - smak GIT ;D bardzo mi przypadl do gustu.
nektar brzoskwinia - smak nie przypadl mi do gustu.. , zapach i smak - cos jak syrop w zawiesinie ... taki dziwny... antybiotykowy. :p
^^^ Gdyby faceci mogli rodzic dzieci kobiety by dawno wyginely... ^^^
sukcesu zycze na rynku!