SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SYNTRAX - opinie, komentarze etc.

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 19263

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 2007 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 74703
ok sprobowalem wszystkie 3

rozpuszczalnosc wszystkich 3 super

smaki: brzoskwinia smaczna, lemon tea moze byc, najbardziej podpasowala mi o smaku czekolady, a nawet takiego budyniu czekoladowego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 182 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56393
piłem lemon tea potwierdzam bardzo dobra rozpuszczalnosc i smak
stestuje jeszcze 2 i opisze wrażenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 240 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8137
Nie mialem okazji probowac bialeczek niemniej jednak okreslenie ich ceny przez Bula jako zaporowej uwazam za delikatne... Rozumiem iz jakosc jest bardzo wysoka jednak najtanszy nektar kosztuje okolo 140 zeta( link na poprzedniej stronie w wypowiedzi jjsol) za kilogram co nawet przy wysokiej biodostepnosci moze nie przekonac precietnego polskiego konsumenta ktory po prostu nie ma tyle hajsu...
Natomiast jezeli chodzi o swole v3 i nitrous to wydaja sie byc bardzo ciekawa oferta. Swole ma 5g dwumolekularnego jablczanu (nie mogacego ulatwiac walki trojmolekularnego)i 2g bezwodnej kreatyny+inne bajery-cena porownywalna do xpanda. Pozostaje kwestia efektow ale to juz wkrotce sie okaze:)
No i nitrous- zobaczymy czy jablczan argininy bedzie lepszy od aakg.
Zapowiada sie ciekawie. Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5942
Ja także spróbowałem już tych specyfików. Nektary nawet smaczne, ale z powodu zaporowej ceny nawet się nad nimi nie będę zastanawiał. Zaninteresowało mnie natomiast to białeczko czekoladowe. Zawsze byłem fanem wanilii i dopiero ostatnio, kiedy wzięło mnie na Nitroprogen spróbowałem odżywki o innym smaku i od razu się zraziłem. Pod tym względem Syntrax naprawde pozytywnie mnie zaskoczył (widać dla wybrednych amerykańców trzeba takie smakołyki serwować). Jeżeli bedzie jakaś fajna promocja na te białeczko to z pewnością zakupię.

...Hand of fate is moving and the finger points to You!!...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94344
samki pyszne ,ale to juz wiedzialem rok temu jak dostalem probki z innego zrodla katalogi fajne ,ale coz no napisane jak inne ciut balwochwalcze,ale wiem ze takie maja byc natomiast ceny--> coz dla bogatych ,wybrednych/nieznajacych sie ,coz cenami nie zawojujecie naszego jak by nie bylo biednego rynku ale napewno jaks liczba chetnych sie znajdzie
Natomiast cieszy ze wchodzi silna ,dobra firma na nasz rynek ,wiekszy wybor,wieksza konkurencja to wszystko inplus
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
owszem
to co najwazniejsze konkurencja, wiekszy wybór i rywalizacja cenowa

same plusy dla nas
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 438 Napisanych postów 2750 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 19611
do mnie tez przyszla paczka. narazie sprobowalem nectar o smaku ice tea i chyba jest to pierwsze bialko ktore smakuje mi z woda

bad boy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
nie dostałem, a to moze sie kończyć banem zwłaszcza po pijaku jak obecnie.
ide spać.
cze.

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1568 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 44776
ok teraz ja
Probki otrzymalem i od razu wszystkie poszly na testy

Rozpuszczalnosc bardzo dobra
Smaki rowniez nie ma do czego sie doczepic ale najbardziej przypadla mi do gustu czekolada
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 445 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21215
próbki doszły

lemon - pycha rozpuszczalność rewelacja

matrix - smak super lepszego nie piłem, rozpuszczalność bez zarzutu

pozdrawiam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

BCAA G-force & Nitrobolon

Następny temat

konczy sie kreatyna dolozyc Reactor pro 3 czy Crevolution?

WHEY premium