SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TRICREATINE MALATE vs DICREATINE MALATE. Do Syntrax

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5195

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 568
przeczytalem artykul na http://www.allnutrition.pl/srodek.php?L=1&GO=6&ART=1 i szczerze nie wiem co mam myslec. czy to prawda, ze tricreatine malate to tylko chwyt reklamowy wielu firm. biore obecnie jeden produkt zawierajacy ta kretyne i musze powiedziec, ze jest ok.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Adriano - te fakty to są raczej powszechnie znane uczestnikom tej dyskusji. Natomiast, jej meritum nie opiera się na tym, jak działa kreatyna i jabłczan, co to jest tricreatine malate i jaka jest jego przewaga nad monohydratem kreatyny, tylko na tym, czy taki związek w ogóle istnieje.
Ja osobiście twierdzę z całą stanowczością, że istnieje, chociązby dla tego, że widnieje w ofercie OLIMP Labs pod nazwą TCM Mega Caps, dopuszczony do obrotu rynkowego stosownym zezwoleniem krajowego organu legislacyjnego.

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 6395 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 87320
Artykuł jest mocno marketingowy ale zawiera sporo prawdy
Ale widze, że chyba nie zrozumiałeś do końca o co chodzi w sprawie di/tri creatine malate..
Nie chodzi o to, że nie działa: i tu i tu masz dobry jabłczan
pzdr.

Smerfujący Moderator

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 568
Ripper14, nie napisalem ze nie dziala! Jest napisane ,że z punktu biochemi taki produkt nie istnieje.więc jest czy nie? I co to jest TRICREATINE CITRATE?czy też chwyt reklamowy?
pytanie kieruje do autora artykulu.
dziekuje za odpowiedz.
pozdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 9390 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 49424
na wielu etykietach w stanach jak ktoś pisze Tricreatin malate jest malutkim druczkiem napisane ( di creatine malate + monocreatine )
Więc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 568
a wiesz moze jak sytuacja wyglada z tricreatine citrate - bo z taka kreatyna na pewno tez sie spotkaliscie. to tez jest sciema ?? :(
prosze o fachowa odpowiedz, bo juz nie wiem w co mam wierzyc...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 3691 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 84035
No to jak z tym jest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Wprawdzie mamy wolność słowa i każdy może pisać, co chce, to jak czytam takie bzdury, to nie wiem, czy śmiać się, czy płakać?...
Tricreatine malate to tricreatine malate. Jabłczan (kwasa jabłkowy) jest hydroksykwasem dikarboksylowym. Dla tego może wiązać dwie cząsteczki kreatyny wiązaniami amidowymi (peptydowym) i jedną cząsteczkę wiązaniem estrowym.

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Teoretycznie, nie ma przeszkód, aby mogł powstać tricreatine citrate, bo cytrynian jest kwasem trikarboksylowym, więc może wiązać trzy cząsteczki kreatyny wiązaniami amidowymi.

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 9390 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 49424
teoretycznie

a jak pokazuje praktyka?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 568
to jak to wyglada ze strony praktycznej?
szoho- jesli mozesz to mi to wytlumacz. lub ktos inny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 14530 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 62110
jo tam
tri-creatine malate = di-creatine malate + 1 czasteczka mono wiecej. od filozofia

DORADCA W SUPLEMENTACJI
GG 1844256

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Krea Kaps i proch

Następny temat

Redukcja

WHEY premium