SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

jakie suple na mase za 150 zł?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3805

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 80 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2125
Cześć. Moja przygoda z siłownią zaczęła się pól roku temu. Aktualnie mam pieniądze i chciałbym je wydać na jakiś super/ekstra wypasiony cykl którego celem jest masa. Niestety nie znam się na tym i chciałbym abyście mi polecili co kupić (dokładnie jaka firma itd) oraz kiedy i w jakich ilościach to brać.

Co do diety to niestety jej nie mam, gdyż poprostu nie mam możliwości jej uytrzymać, jednak staram się jeść zdrowo, żadnej koli czy oranżad, hamburgerów , zamiast ziemniaków jem ryż, odpowiedni chleb itd.

Mój plan wygłąda następująco

~ poniedziałek
Klata
- Wyciskanie sztangi w leżeniu na ławce poziomej: 4x 12/10/8/6
- Wyciskanie sztangi w leżeniu na skośnej ławce: 4x 12/10/8/6
- Rozpiętki ze sztangielkami w leżeniu na ławce poziomej: 4x 10

~ wtorek
Triceps
- Wyciskanie francuskie jednorącz sztangielki w siadzie: 3x 12/10/8
- Wyciskanie "francuskie" sztangi w leżeniu: 3x 12/10/8
- Pompki w podporze tyłem: 3x 12/10/8

- środa
Barki
- Wyciskanie sztangi zza głowy: 3x 12/10/8
- Podciąganie sztangi wzdłuż tułowia: 3x 12/10/8
- Unoszenie sztangielek w opadzie tułowia 3x 12/10/8

~ czwartek
- Przysiady ze sztangą na barkach: 4x 12/10/10/8
- Wspięcia na paplcach: 4x20

~ piątek
Plecy
- Podciąganie sztangi w opadzie (wiosłowanie): 4x 12/10/10/8
- Dzień dobry: 4x 12/10/10/8
- Wznosy barków "szrugsy": 4x 20

~ sobota
Biceps
- Uginanie ramion ze sztangielkami: 3x 12/10/8
- Uginanie ramion ze sztangą na modlitewniku: 3x 12/10/8
- Uginanie ramion za sztangielkami stojąc (uchwyt młotkowy): 3x 12/10/8

A teraz najważniejsze - FUNDUSZE. Logiczne jest, że chcę wydac jak najmniej :). A tak na serio to chciałbym się zmieścić w kwocie ~150zł, no ale jeżeli coś jest droższe to mgoe wydać troche więcej ;].

Dobra co miałem napisać to napisalem, teraz wasza kolej. Przypomne, że supmle mają powodować ogromną masę .

Dzięki za pomoc.


Zmieniony przez - wojo88 w dniu 2005-11-12 16:17:35
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Gainer vitalmax 1
...
Napisał(a)
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 733 Napisanych postów 31016 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 94344
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4333
w diete + mono.
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 2713 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 23810
kreatyna nie jest na mase :( nie polecaj mu tego

na dodatek nie ma diety lepiej w gainera zainwestowac jak jest takim hardcorowcem ale i tak mu nic nie pomoze ;)

SFD Team, na forum od 2002-10-05

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 80 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2125
czyli bez diety nic nie zrobie? nawet kilo miesnia mi nie przyjdzie po "tych" odzywkach jezeli diety nie bede mial?
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
dieta jest ważna, postaraj się coś wymyśleć w tym temacie, nie jest tak ciężko, inna sprawa czy smacznie, możesz kupić gainera, ale to i tak aby uzupełniać posiłki, ewentualnie zastąpić z 1 posiłek, białko do uzupełnienia jeśli będziesz miał problem z dostarczeniem jego z pożywienia, kreatynę
active- kreatyna nie jest na masę? a to ciekawe, napiszesz, że na siłę i zgoda, ale większa siła to większe ciężary, a większe ciężary to większe mięśnie jeśli oczywiście się je zregeneruje i nakarmi
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 263 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1664
hym.. kreatyna = zatrzymywanie wody.. 1g= 50 ml = woda =miesien, wkoncu z czegos musza byc zbudowane, oczywiscie zalane przez jakies gówna ala omki itp;) = siła = masa;) kreatyna to przyrosty przeciez to czyli i masa

..::Małe Ciało:Wielki DUCH::..
..cele ubiegłegoroku: łapą>cel 38 cm. klatka> 100kg wycisk[osiągniety]/obecnie 106-110 kg

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 6 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 126451
wojo88 trening masz dobrze rozpisany ale moim zdaniem nie do końca bo jechać 6 dni pod rząd nawet trenując inną grupę codziennie to jednak niezbyt dobry pomysł, zrobiłbym przerwę w środku kosztem złączenia trenigu bicepsów i tricepsów razem.
co do diety to postaraj się w jakiś sposób ją udoskonalić- zawsze to mniej czy bardziej jest możliwe, więc nad tym pomyśl
po przemyśleniu sprawy diety i treningu dołączyć możesz gainera lub bulka/nie znam twojego typu metabolizmu, ani braków w diecie- po jej ułożeniu/więc skąd?/ do tego jeszcze możesz sięgnąć po kreatynę/mono/
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 2713 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 23810
jezeli ktos traktuje kreatyne mono jako suplement na mase to good luck no chyba ze retencja wody jest uznawana za przyrosty

SFD Team, na forum od 2002-10-05

...
Napisał(a)
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 47 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 92660
za te peniadze kupic swg 4000 olimpa.
trening do dupy.
połączyć klatkę z tricepsem 9 na tric 6 serii w sumie), plecy z bicepsem.
3 dni w tygodniu, max 4.Jeść dużó, o żarciu poczytać, odpoczywać dużó, nic wiecej nie trzeba.
zdr.

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie o Kreatyne

Następny temat

czy do cell pumpa?

electro
Polecane artykuły