i chciałbym je wydać na jakiś super/ekstra wypasiony cykl którego celem jest masa. Niestety nie znam się na tym i chciałbym abyście mi polecili co kupić (dokładnie jaka firma itd) oraz kiedy i w jakich ilościach to brać.
Co do diety to niestety jej nie mam, gdyż poprostu nie mam możliwości jej uytrzymać, jednak staram się jeść zdrowo, żadnej koli czy oranżad, hamburgerów
, zamiast ziemniaków jem ryż, odpowiedni chleb itd.
Mój plan wygłąda następująco
~ poniedziałek
Klata
- Wyciskanie sztangi w leżeniu na ławce poziomej: 4x 12/10/8/6
- Wyciskanie sztangi w leżeniu na skośnej ławce: 4x 12/10/8/6
- Rozpiętki ze sztangielkami w leżeniu na ławce poziomej: 4x 10
~ wtorek
Triceps
- Wyciskanie francuskie jednorącz sztangielki w siadzie: 3x 12/10/8
- Wyciskanie "francuskie" sztangi w leżeniu: 3x 12/10/8
- Pompki w podporze tyłem: 3x 12/10/8
- środa
Barki
- Wyciskanie sztangi zza głowy: 3x 12/10/8
- Podciąganie sztangi wzdłuż tułowia: 3x 12/10/8
- Unoszenie sztangielek w opadzie tułowia 3x 12/10/8
~ czwartek
- Przysiady ze sztangą na barkach: 4x 12/10/10/8
- Wspięcia na paplcach: 4x20
~ piątek
Plecy
- Podciąganie sztangi w opadzie (wiosłowanie): 4x 12/10/10/8
- Dzień dobry: 4x 12/10/10/8
- Wznosy barków "szrugsy": 4x 20
~ sobota
Biceps
- Uginanie ramion ze sztangielkami: 3x 12/10/8
- Uginanie ramion ze sztangą na modlitewniku: 3x 12/10/8
- Uginanie ramion za sztangielkami stojąc (uchwyt młotkowy): 3x 12/10/8
A teraz najważniejsze - FUNDUSZE. Logiczne jest, że chcę wydac jak najmniej :). A tak na serio to chciałbym się zmieścić w kwocie ~150zł, no ale jeżeli coś jest droższe to mgoe wydać troche więcej ;].
Dobra co miałem napisać to napisalem, teraz wasza kolej. Przypomne, że supmle mają powodować ogromną masę
.
Dzięki za pomoc.
Zmieniony przez - wojo88 w dniu 2005-11-12 16:17:35
Krzysztof Piekarz
